↓ Zapisz się do naszego NEWSLETTERA, aby otrzymać na adres e-mail kod rabatowy ↓

 

☽ -10% na pierwsze zakupy  ☾   DARMOWA DOSTAWA KURIEREM JUŻ OD 190 ZŁ    

Chokery 

189 zł

Delikatny naszyjnik z pereł naturalnych ze srebrnymi elementami ozdobnymi. Wymiary kamieni: perły oponka ø 3 mmDługość 34 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego z księżycowym zakończeniem wykonywanym specjalnie dla Ciebie.

199 zł

Subtelny naszyjnik z naturalnych kamieni księżycowych z ozdobnym zakończeniem BEMOON i łańcuszkiem regulacyjnym, które zostały wykonane ze srebra 925.Długość chokera regulowana: 34-38 cm.

199 zł

Subtelny naszyjnik z naturalnych ametystów z srebrnym zakończeniem w formie magicznego symbolu równowagi BEMOON.Wymiary kamieni: ametyst ø 3 mm Długość 34 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego.

189 zł

Naszyjnik z naturalnego kwarcu dymnego ze srebrnymi elementami ozdobnymi.  Wymiary kamieni: kwarc dymny ø 4 mm. Długość 34 cm plus 5 cm srebrnego łańcuszka regulacyjnego z zakończeniem w formie zawieszki z naszym symbolem równowagi BEMOON.

189 zł

Delikatny naszyjnik z naturalnych agatów ze srebrnym zakończeniem symbolizującym równowagę.Wymiary kamieni: agat ø 2,3 mmDługość 34 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego.

199 zł

Naszyjnik z morganitów naturalnych ze srebrnymi elementami ozdobnymi.  Wymiary kamieni: morganit ø 3,5 mm. Długość 34 cm plus 5 cm srebrnego łańcuszka regulacyjnego z zakończeniem w formie zawieszki z naszym symbolem równowagi BEMOON.

199 zł

Naszyjnik z naturalnych kamieni lapis lazuli zakończony srebrnych symbolem równowagi BEMOON. Długość 34 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego.

199 zł

Minimalistyczny naszyjnik z naturalnych cytrynów zakończony srebrnym symbolem równowagi BEMOON. Wymiary kamieni: cytryn ø 3 mmDługość 34 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego.

199 zł

Magiczny naszyjnik z labradorytów naturalnych, zakończony naszym symbolem równowagi wykonanym ze srebra.Wymiary kamieni: labradoryt ø 3 mmDługość 34 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego

199 zł

Delikatny naszyjnik z pereł naturalnych w odcieniu pudrowego różu ze srebrnymi elementami ozdobnymi. Wymiary kamieni: perły ø 5 mm.  Długość 34 cm plus 4 cm łańcuszka regulacyjnego ze srebrnym symbolem równowagi BEMOON.

189 zł

Naszyjnik z naturalnych onyksów ze srebrnymi elementami ozdobnymi.  Wymiary kamieni: ø 3 mm. Długość 34 cm plus 5 cm srebrnego łańcuszka regulacyjnego z zakończeniem w formie zawieszki z naszym symbolem równowagi BEMOON.

189 zł

Naszyjnik z pereł naturalnych ze srebrnymi elementami ozdobnymi. Wymiary kamieni: owalne perły 7x5 mm. Długość 34 cm plus 5 cm srebrnego łańcuszka regulacyjnego z zakończeniem w formie zawieszki z naszym symbolem równowagi BEMOON.

189 zł

Naszyjnik z naturalnych agatów indyjskich ze srebrnymi elementami ozdobnymi.  Wymiary kamieni: agat ø 3 mm. Długość 34 cm plus 5 cm srebrnego łańcuszka regulacyjnego z zakończeniem w formie zawieszki z naszym symbolem równowagi BEMOON.

199 zł

Naszyjnik z naturalnych turmalinów ze srebrnymi elementami ozdobnymi.  Wymiary kamieni: owalny turmalin ø 2,9 x 2,3 mm. Długość 34 cm plus 5 cm srebrnego łańcuszka regulacyjnego z zakończeniem w formie zawieszki z naszym symbolem równowagi BEMOON.

199 zł

Delikatny naszyjnik z naturalnych granatów ze srebrnymi elementami umożliwiającymi regulację długości. Zakończony zawieszką naturalnej równowagi BEMOON.Wymiary kamieni: granat ø 3 mmDługość 34 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego.

199 zł

Subtelny naszyjnik z naturalnych kamieni słonecznych z magicznym symbolem równowagi BEMOON wykonanym ze srebra próby 925.  Długość:34 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego.

189 zł

Delikatny naszyjnik z pereł naturalnych ze srebrnymi elementami poddanymi procesie oksydacji. Wymiary kamieni: perły ø 2,5 mmDługość 34 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego z księżycowym zakończeniem wykonywanym specjalnie dla Ciebie.

69 zł

Srebrny choker na szyję z subtelnymi kuleczkami. Długość 34 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego zakończonego symbolem równowagi BEMOON.

149 zł

Naszyjnik choker wykonany ze srebra próby 925, zakończony niepowtarzalną zawieszką - Twoim Księżycem. Poddany oksydacji. Długość 37 cm (możliwość dodania łańcuszka regulującego) .

Showing 1 - 19 of 19 items

Chokery to delikatne naszyjniki noszone na szyi. W BEMOON tworzymy je z kamieni, pereł oraz metali szlachetnych. Biżuterię wykonujemy wyłącznie z naturalnych materiałów, najwyższa jakość to dla nas priorytet, dlatego nasze wyroby zachowują swój blask na długo. Chokery na szyję to sposób na ekspresję, podkreślenie zmysłowości i pochwała naturalnego piękna.

Chokery na szyję

W naszej ofercie znajdują się chokery na szyję ręcznie tworzone z rozmaitych kamieni, pereł i srebra. Wyroby z naturalnych materiałów posiadają ogromną moc, którą dzielą się z nami, zapewniając spokój, radość, odwagę oraz siłę. Do najczęściej wykorzystywanych przez nas materiałów należą:

         Ametyst – przynosi równowagę fizyczną i umysłową. Koi, zdobi swoją delikatnie fioletową barwą i potęguje energię towarzyszących kamieni. Choker na szyję z ametystów warto łączyć z naszyjnikami z innych kamieni.

         Kamień księżycowy – tajemniczy, o białej barwie, ale z ukrytymi niebieskimi pasmami, widocznymi dopiero przy blasku słońca. Kamień ten sprzyja szczęściu, dodaje blasku każdej stylizacji i rozdaje dobrą energię.

         Kamień słoneczny – posiada żółto-czerwone refleksy. W słońcu migocze i kusi swoim blaskiem. Przynosi witalność, odgania złe myśli i wnosi harmonię. Jego działanie jest silniejsze w połączeniu z kamieniem księżycowym.

         Labradoryt – to kamień o wielowymiarowej barwie, ukazujący całą feerię kolorów w promieniach słońca. Labradoryt pomaga spełniać marzenia, ponieważ z nim wszystko jest możliwe do zrobienia.

         Agat – występuje w naturze w wielu kolorach i takie też są nasze chokery na szyje. Barwne, ciekawe i inspirujące. Kamień ten przynosi równowagę i wydobywa z nas naturalne talenty.

         Granat – tworzymy z nich chokery i mocnej barwie. Ciemna czerwień granatu wpłynie korzystnie na naszą wrażliwość.

         Onyks – wewnętrzna siła, odporność, determinacja- to cechy onyksu. Idealnie czarny kamień to również świetny dodatek do każdego stroju i każdej okazji.

Proces tworzenia biżuterii to magia, skupienie i ogromna pasja. Podczas pracy wykorzystujemy wiele innych wyjątkowych kamieni. Zapraszamy do zobaczenia wszystkich naszych wyrobów.

Chokery z pereł

Choker z perłą to wyjątkowy produkt w naszej kolekcji. Cenimy go za naturalność, klasę, subtelność oraz właściwości. Perły to cudowne kamienie, powstające z maleńkiego ziarenka piasku, który po dostaniu się do muszli, jest stopniowo otaczany przez masę perłową. Perły oczyszczają nasz organizm, pomagają czerpać radość życia i sprzyjają samoakceptacji.

Choker z pereł, kamieni naturalnych i srebra w BEMOON zakończony jest srebrną zawieszką z symbolem równowagi. Otwórz się na cudowne działanie natury i jej piękno, które ukryliśmy w naszych chokerach.