Certyfikowana jakość


Kupując naszą biżuterię każdorazowo otrzymujesz certyfikat autentyczności BEMOON. Wystawiany jest on przez Monikę Bednarek- dyplomowaną przez m.in. Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny w Antwerpii (IGI)  ekspertkę w dziedzinie rzeczoznawstwa kamieni szlachetnych (w szczególności szlifowanych diamentów).

 Nasza biżuteria jest robiona z najwyższej jakości materiałów i chcemy, aby mieli Państwo pewność co do zakupionych u nas produktów. Na certyfikacie znajdują się najważniejsze informacje. O użytym przez nas kamieniu, o jego oprawie i ogólnej wadze zakupionego u nas produktu. Znajdą tam Państwo specyfikę użytych przez nas diamentów, opartą na zasadzie 4C (z jęz. ang. carat, colour, clarity, cut), czyli informację o wadze, kolorze, czystości i szlifie kamienia.


Niektóre kolorowe kamienie szlachetne jeszcze rzadziej występują w naturze niż tak ukochane przez nas diamenty. Wysoko ceniąc wybierane przez nas materiały certyfikat autentyczności dołączamy również do zakupionej u nas biżuterii z kolorowymi kamieniami szlachetnymi, dając gwarancję ich naturalnego pochodzenia i wysokiej jakości.
Jest to rzetelna informacja o użytych przez nas materiałach i gwarancja najwyższej jakości.

1p (1).jpg
2p (1).jpg