BEMOON


Księżyc- od wieków jest symbolem kobiecości. Jego moc,  piękno i unikatowość od początku były kojarzone z naturą kobiety.

Wyjątkowa. Subtelna, a zarazem niepowtarzalna. Cechami kobiety można również opisać naszą biżuterię.

Każda z naszych kolekcji niesie za sobą symboliczne znaczenie, podobnie jak wykorzystane do jej stworzenia kamienie i kruszce szlachetne. Przykładamy uwagę do każdego detalu, ponieważ wierzymy, że najwspanialsze rzeczy nie dzieją się przypadkiem. Inspiracją dla nas w tworzeniu biżuterii jest wszechświat. Nie ma przecież nic piękniejszego niż życie i to co nas otacza.

BEMOON to zespół młodych, wykwalifikowanych i ambitnych ludzi. Codziennie dokładamy największych starań, aby nasza biżuteria była jedyna w swoim rodzaju. Poświęciliśmy się naturze. Jej obserwacji, ale korzystając właśnie z dobrodziejstw przez nią danych, jesteśmy w stanie tworzyć projekty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przełamujemy klasykę. Podkreślamy naturalny blask kamieni odważnymi oprawami i niepowtarzalnymi połączeniami w biżuterii.

Starannie wyselekcjonowane kamienie szlachetne oprawiamy w wysokiej próby złoto. Dzięki temu dajemy gwarancje, że nasza biżuteria nigdy nie straci swojego naturalnego blasku.

„Diamenty są wieczne”- niech ich piękno towarzyszy Ci już zawsze.

1p (1).jpg
2p (1).jpg