Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz zniżkę -10% na pierwsze zakupy. Darmowa dostawa już od 190 PLN.

Moon

Nasz świat kręci się wokół księżyca – to jasne jak słońce.

Każdy z elementów kolekcji księżycowej to unikatowy model. Kolczyki, zawieszki, pierścionki czy bransoletki pochodzące z tego zbioru wykonujemy ręcznie. Inspirujemy się fazami Księżyca (lub Waszymi preferencjami), a za materiał służy nam srebro próby 925. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Ręcznie robiona biżuteria autorskaze szlachetnych materiałów.

 

Uwielbiamy Księżyc. Inspiruje on nas do tworzenia biżuterii najwyższej jakości. Nasza ręcznie robiona biżuteria ze srebra powstaje właśnie na jego cześć.  Biżuteria artystyczna ręcznie robiona powstaje na specjalne zamówienie.

Każda zawieszka Księżyc powstaje pod wpływem temperatury palnika. Wypalamy kratery, piłujemy i ręcznie polerujemy. Wszystko po to, abyś w pełni mogła utożsamić się ze swoją osobistą fazą.

Jeśli marzy Ci się srebrny naszyjnik Księżyc lub delikatny srebrny łańcuszek z Księżycem i masz sprecyzowaną wizję swojej Luny, to spróbuj ją nam opisać. W naszej pracowni spełniamy marzenia.

Nasz ręcznie robiony pierścionek Księżyc oczaruje Cię swoim naturalnym blaskiem i poprowadzi ku pełni szczęścia. Biżuteria srebrna utożsamia energię nocy i działa oczyszczająco na organizm. Nosząc ją blisko ciała otwierasz się na cudowną moc natury.

Na specjalne zamówienie wykonujemy również srebrne kolczyki Księżyce. Do tworzenia naszej biżuterii używamy wyłącznie materiałów pochodzenia naturalnego. Dlatego nasza autorska biżuteria charakteryzuje się swoją niepowtarzalnością. Bo w BEMOON działamy w zgodzie z naturą.

Nasza biżuteria