-10% with Newsletter code EU delivery available.

Moc kamieni szlachetnych grafika

The power of gemstones

The positive effect of gemstones

Our jewelry is made only of precious stones and metals. It is a hand-made product of the highest quality, which is why we guarantee that its glow will never go out. Jewelry is made of gold (14-carat) with a fineness of 585 or silver 925. Only when it comes to quality, we do not compromise!

The natural power of gemstones

Nature gave us a lot and knows what is good. Here, nothing appears in the form of an exact copy. Each stone that develops in the natural environment is different, has its own shade, natural ingrowths, lines of growth and unique strength, of course. By choosing jewelry made of precious stones, you can be sure that the ornament will be unique and timeless.

Having been in the ground for millions or even billions of years, the stones accumulated their unique power. Moreover, crystals have the ability to generate an electric voltage under the influence of external stresses and to generate an electric charge under the influence of temperature changes. All their features and abilities have been used by civilizations for many thousands of years. And the field of crystal healing is lithotherapy.

Nasze kamienie

Agat

Chakra: Wszystkie Zodiac: Bliźnięta

Kamień równowagi. Słynie z tego, że oddziałuje pozytywnie na każdy aspekt życia: zdrowotny, emocjonalny i seksualny. Skumulowana moc agatu wydobywa naturalne talenty i wspiera rozwój świadomości. Kamień ten jest niezastąpionym kompanem medytacji. Działanie agatu ułatwi rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Ponieważ z nim dużo łatwiej schodzi się z utartych szlaków.

Zobacz produkty

Ametyst

Chakra: Korony Zodiac: Panna, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Kamień harmonii i relaksu. Działanie ametystu chroni przed złymi myślami oraz nieszczerymi intencjami. Polecany ludziom łatwo wpadającym w gniew lub skłonnym do depresji. Ametyst jest symbolem władzy i szczęścia. Przywraca równowagę podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Naturalna moc ametystu pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen.

Zobacz produkty

Chakra: Serca
Zobacz produkty

Cytryn

Chakra: Splotu słonecznego Zodiac: Baran, Bliźnięta, Lew, Waga

Kamień pieniężny. Znany z tego, że przynosi dostatek i bogactwo. Działanie cytrynu ułatwi utrzymanie zdrowych oraz szczerych relacji. Kamień ten wprowadza równowagę między dwoma energiami: damską i męską oraz pomaga w pokochaniu siebie. Naturalna moc cytrynu ułatwi w podjęcie trudnej decyzji, otworzy na naukę i twórcze działanie.

Zobacz produkty

Diament

Chakra: Wszystkie Zodiac: Baran, Byk, Lew

Kamień o najsilniej odczuwanym działaniu. Naturalna moc diamentu pomoże w walce ze stresem, oczyści oraz otworzy na czerpanie z życia. Biżuteria z brylantami pozytywnie wpływa na samoświadomość i poczucie własnej wartości. A nosząc go przy sobie potęgujemy działanie innych kryształów.

Zobacz produkty

Granat

Zodiac: Lew, Panna, Koziorożec, Wodnik

Skumulowana moc granatów zapewnia równowagę, witalność i rozwój duchowości. Dzięki swojej intensywnej barwie dodają energii do działania, każdemu kto wchodzi w ich posiadanie. Poprawiają krążenie krwi, obniżając ciśnienie regulują jej naturalny przepływ. Działanie granatów pomaga przy anemii oraz niedoczynności tarczycy.

Zobacz produkty

Kamień księżycowy

Chakra: Sakralna Zodiac: Rak, Waga, Skorpion

Kamień, który sprzyja szczęściu. Naturalna moc kamienia księżycowego chroni w czasie podróży oraz rozwija intuicję. Przynosi spokój, opanowanie i równowagę. W świetle słonecznym połyskuje swoim niebiesko-fioletowym blaskiem. Często się mówi, że jest kamieniem kobiecym. Nie tylko ze wzglęgu na swoje naturalne, nieoczywiste piękno. Działanie kamieni księżycowych reguluje pracę hormonów, cykl miesiączkowy oraz łagodzi ból z nim związany.

Zobacz produkty

Kwarc dymny

Chakra: Podstawy Zodiac: Strzelec, Koziorożec

Kamień, który wzmocni intuicję, pomoże w karierze i uchroni przed finansowymi niepowodzeniami. Naturalna moc kwarcu dymnego uchroni również przed negatywnymi emocjami.

Zobacz produkty

Kryształ górski

Kamień na lepsze samopoczucie – poprawia jakość życia oraz otwiera na pełnie szczęścia. Jego naturalna moc kieruje przepływem energii w organizmie, dzięki temu ma wpływ również na poprawę sił witalnych w organizmie. Działanie kryształu górskiego pomaga skupić myśli i ułatwia medytację, a jego budowa łagodzi ujemne promieniowanie.

Zobacz produkty

Chakra: Serca
Zobacz produkty

Labradoryt

Chakra: Korony Zodiac: Lew, Skorpion, Strzelec

Moc labradorytu wpływa oczyszczająco na myśli, pobudzając tym samym wewnętrzną inspirację. Kamienie te pomogą w stanach niepewności, niepokoju i stresu. Mówi się, że ich nietuzinkowy blask, który uwalnia się w świetle słonecznym otwiera na nowe. Ponadto działanie labradorytów pomaga w dostrzeganiu kilku perspektyw naraz w życu. Z nim dużo łatwiej sięgać gwiazd.

Zobacz produkty

Lapis lazuli

Chakra: Trzeciego oka Zodiac: Strzelec

Kamień, który sprzyja odprężeniu. Mówi się, że działanie lapis lazuli wpływa na poprawę jakości snu. Dlatego nosząc biżuterię z lapis lazuli możemy poczuć przypływ witalności i energii do działania. Mamy więcej energii do kreatywnego działania i wyrażania siebie. Naturalna moc lapis lazuli odpowiada za rozwój zdolności przywódczych i odwagi. Biżuteria z lapis lazuli wprowadza harmonię między sercem i rozumem.

Zobacz produkty

Chakra: Sakralna

Morganit

Chakra: Wszystkie Zodiac: Waga

Kamień odpowiedzialny za ochronę duchową, a także bezpieczeństwo i równowagę emocjonalną. Naturalna moc morganitu chroni przed złym wpływem bądź nieżyczliwymi intencjami innych oraz nieszczęśliwymi i pechowymi wydarzeniami. Z nim łatwiej podejmuje się decyzję oraz realizuje śmiałe pomysły. Pozytywnie wpływa na dostrzeganie piękna w rzeczach i ludziach wcześniej przez nas niezauważanych. Działanie morganitu łagodzi stres i wewnętrzny niepokój. Kamień ten pielęgnuje kobiecość, wrażliwość i delikatność.

Zobacz produkty

Onyks

Chakra: Podstawa Zodiac: Lew

Kamień wewnętrzej siły. Naturalna moc onyksu chroni przed złym wpływem i nieżyczliwymi intencjami innych. Z nim łatwiej podejmuje się decyzję i realizuje śmiałe pomysły. Pozytywnie wpływa na dostrzeganie piękna w rzeczach i ludziach wcześniej przez nas niezauważanych. Działanie onyksu wpływa łagodząco na stres i wewnętrzny niepokój. Kamień ten pielęgnuje kobiecość, wrażliwość i delikatność.

Zobacz produkty

Opal

Chakra: Trzeciego oka Zodiac: Rak, Waga, Skorpion, Ryby

Amulet szczęścia. Mówi się, że opale to kamienie odpowiadające za sukces. Nic w tym dziwnego skoro ich naturalna moc pobudza u człowieka kreatywność oraz wyobraźnie. Działanie opali równoważy emocje i wprowadza równowagę w każdym aspekcie życiowym.

Zobacz produkty

Perły

Zodiac: Bliźnięta, Rak

Przynoszą opanowanie, samoakceptacje i miłość do samej siebie. Naturalne działanie pereł wpływa oczyszczająco na organizm obniżając poziom cholesterolu. Dzięki dużej zawartości wapnia wzmacniają zęby i kości. Naturalna moc pereł pomaga w przypadku silnych migren i alergii.

Zobacz produkty

Czy już wiesz, który kamień przyda Ci się na co dzień najmocniej?

Zobacz!