Zapisz się do Newsletter’a i otrzymaj kod -10% na pierwsze zakupy. ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN.

Moc kamieni szlachetnych grafika

Moc kamieni szlachetnych

Moc kamieni szlachetnych

Natura hojnie nas obdarowała i wie co dobre. Tu nic nie występuje w formie wiernej kopii. Każdy kamień kształtujący się w środowisku naturalnym jest inny, ma swój odcień, naturalne wrostki, linie przyrostu i unikatową moc. Wybierając biżuterię z kamieni szlachetnych masz pewność, że ozdoba będzie niepowtarzalna oraz ponadczasowa.

Powstając w ziemi przez miliony (a nawet miliardy lat) kamienie kumulowały swoją unikatową moc. Kryształy ponadto mają zdolność do generowania napięcia elektrycznego pod wpływem zewnętrznych naprężeń oraz do wytwarzania ładunku elektrycznego pod wpływem zmian temperatury. Wszelkie naturalne moce kamieni i zdolności wykorzystywane są przez cywilizacje od wielu tysięcy lat. A dziedziną zajmującą się leczeniem kryształami jest litoterapia.

Działanie kamieni szlachetnych

Oddziałują one na każdego szczęśliwego posiadacza, to jasne jak słońce. Najlepiej mieć je zawsze przy sobie w formie kolczyków, naszyjnika lub chokera z kamieni naturalnych. Nosząc je w taki sposób ozdoba nie tylko pozytywnie wpłynie na samopoczucie, ale doda uroku oraz animuszu. Aby moc kamieni szlachetnych nie była zaburzona należy od czasu do czasu opłukać je pod ciepłą wodą lub włożyć na kilka minut do zamrażarki. W ten sposób oczyścisz swój kamień z nagromadzonej energii i pozwolisz mu ponownie oddziaływać na swoje samopoczucie.

Wybór kamienia szlachetnego

W wyborze swojego amuletu warto kierować się nie tylko jego wrodzonym pięknem, ale i skumulowaną w nim mocą. Bo w końcu warto jest mieć przy sobie amulet, który poza urokiem doda nam siły czy odwagi do realizacji najskrytszych marzeń. A w przypadku, gdy silnie odczuwasz połączenie ze swoim zodiakiem koniecznie sprawdź jakie kamienie przypisane są do danego znaku – TUTAJ!

Naszą biżuterię wykonujemy wyłącznie kamieni i kruszców szlachetnych. Jest to wyrób ręczny, najwyższej jakości. Dlatego dajemy gwarancję, że jej blask nigdy nie zgaśnie. Znajdź swój wymarzony kamień naturalny i noś go zawsze przy sobie. Wybierz unikatowy naszyjnik z kamieni naturalnych, choker na szyję lub kolczyki. Stwórzmy dla Ciebie ozdobę, która będzie darem zarówno dla ciała jak i ducha!

Nasze kamienie

Agat

Czakra: Wszystkie Zodiak: Bliźnięta

Kamień równowagi. Słynie z tego, że oddziałuje pozytywnie na każdy aspekt życia: zdrowotny, emocjonalny i seksualny. Skumulowana moc agatu wydobywa naturalne talenty i wspiera rozwój świadomości. Kamień ten jest niezastąpionym kompanem medytacji. Działanie agatu ułatwi rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Ponieważ z nim dużo łatwiej schodzi się z utartych szlaków.

Zobacz produkty

Ametyst

Czakra: Korony Zodiak: Panna, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Kamień harmonii i relaksu. Działanie ametystu chroni przed złymi myślami oraz nieszczerymi intencjami. Polecany ludziom łatwo wpadającym w gniew lub skłonnym do depresji. Ametyst jest symbolem władzy i szczęścia. Przywraca równowagę podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Naturalna moc ametystu pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen.

Zobacz produkty

Awenturyn

Czakra: Serca Zodiak: Baran

Kamień relaksu. Awenturyn pomaga przywrócić równowagę, łagodzi emocję oraz chroni. Jest nieocenionym amuletem podczas egzaminów i innych stresujących wydarzeń. Naturalne działanie awenturynu pomaga w podejmowaniu szybkich decyzji.

Zobacz produkty

Cytryn

Czakra: Splotu słonecznego Zodiak: Baran, Bliźnięta, Lew, Waga

Kamień pieniężny. Znany z tego, że przynosi dostatek i bogactwo. Działanie cytrynu ułatwi utrzymanie zdrowych oraz szczerych relacji. Kamień ten wprowadza równowagę między dwoma energiami: damską i męską oraz pomaga w pokochaniu siebie. Naturalna moc cytrynu ułatwi w podjęcie trudnej decyzji, otworzy na naukę i twórcze działanie.

Zobacz produkty

Diament

Czakra: Wszystkie Zodiak: Baran, Byk, Lew

Kamień o najsilniej odczuwanym działaniu. Naturalna moc diamentu pomoże w walce ze stresem, oczyści oraz otworzy na czerpanie z życia. Biżuteria z brylantami pozytywnie wpływa na samoświadomość i poczucie własnej wartości. A nosząc go przy sobie potęgujemy działanie innych kryształów.

Zobacz produkty
Naturalne działanie granatu

Granat

Czakra: Serca Zodiak: Lew, Panna, Koziorożec, Wodnik

Skumulowana moc granatów zapewnia równowagę, witalność i rozwój duchowości. Dzięki swojej intensywnej barwie dodają energii do działania, każdemu kto wchodzi w ich posiadanie. Poprawiają krążenie krwi, obniżając ciśnienie regulują jej naturalny przepływ. Działanie granatów pomaga przy anemii oraz niedoczynności tarczycy.

Zobacz produkty
Naturalna moc kamieni księżycowych

Kamień księżycowy

Czakra: Sakralna Zodiak: Rak, Waga, Skorpion

Kamień, który sprzyja szczęściu. Naturalna moc kamienia księżycowego chroni w czasie podróży oraz rozwija intuicję. Przynosi spokój, opanowanie i równowagę. W świetle słonecznym połyskuje swoim niebiesko-fioletowym blaskiem. Często się mówi, że jest kamieniem kobiecym. Nie tylko ze wzglęgu na swoje naturalne, nieoczywiste piękno. Działanie kamieni księżycowych reguluje pracę hormonów, cykl miesiączkowy oraz łagodzi ból z nim związany.

Zobacz produkty

Kwarc dymny

Czakra: Podstawy Zodiak: Strzelec, Koziorożec

Kamień, który wzmocni intuicję, pomoże w karierze i uchroni przed finansowymi niepowodzeniami. Naturalna moc kwarcu dymnego uchroni również przed negatywnymi emocjami.

Zobacz produkty

Kryształ górski

Czakra: Wszystkie Zodiak: Wszystkie

Kamień na lepsze samopoczucie – poprawia jakość życia oraz otwiera na pełnie szczęścia. Jego naturalna moc kieruje przepływem energii w organizmie, dzięki temu ma wpływ również na poprawę sił witalnych w organizmie. Działanie kryształu górskiego pomaga skupić myśli i ułatwia medytację, a jego budowa łagodzi ujemne promieniowanie.

Zobacz produkty

Kwarc różowy

Czakra: Serca Zodiak: Byk, Waga

Kamień miłości. Uspokaja, sprzyja wybaczaniu, romansowaniu i wszelkim innym kontaktom. Wspomaga żeńską energię Yin i uwydatnia kobiece zachowania. Skumulowana w kwarcu różowym moc jest pomocna w chwilach kryzysu i napięć. A na emocje działa niczym oczyszczająca kąpiel.

Zobacz produkty

Kwarc z rutylem

Czakra: Trzeciego oka, Korony Zodiak: Wszystkie

Przynosi siłę i witalność. Skumulowana w kwarcu z rutylem moc wnosi równowagę i spokój. Pomaga w stanach depresyjnych i załamaniach. Jego działanie pomaga zwalczyć blokady energetyczne oraz negatywną energię.

Zobacz produkty

Labradoryt

Czakra: Korony Zodiak: Lew, Skorpion, Strzelec

Moc labradorytu wpływa oczyszczająco na myśli, pobudzając tym samym wewnętrzną inspirację. Kamienie te pomogą w stanach niepewności, niepokoju i stresu. Mówi się, że ich nietuzinkowy blask, który uwalnia się w świetle słonecznym otwiera na nowe. Ponadto działanie labradorytów pomaga w dostrzeganiu kilku perspektyw naraz w życu. Z nim dużo łatwiej sięgać gwiazd.

Zobacz produkty

Lapis lazuli

Czakra: Trzeciego oka Zodiak: Strzelec

Kamień, który sprzyja odprężeniu. Mówi się, że działanie lapis lazuli wpływa na poprawę jakości snu. Dlatego nosząc biżuterię z lapis lazuli możemy poczuć przypływ witalności i energii do działania. Mamy więcej energii do kreatywnego działania i wyrażania siebie. Naturalna moc lapis lazuli odpowiada za rozwój zdolności przywódczych i odwagi. Biżuteria z lapis lazuli wprowadza harmonię między sercem i rozumem.

Zobacz produkty
Naturalne działanie morganitu

Morganit

Czakra: Serca Zodiak: Waga

Kamień odpowiedzialny za ochronę duchową, a także bezpieczeństwo i równowagę emocjonalną. Naturalna moc morganitu chroni przed złym wpływem bądź nieżyczliwymi intencjami innych oraz nieszczęśliwymi i pechowymi wydarzeniami. Z nim łatwiej podejmuje się decyzję oraz realizuje śmiałe pomysły. Pozytywnie wpływa na dostrzeganie piękna w rzeczach i ludziach wcześniej przez nas niezauważanych. Działanie morganitu łagodzi stres i wewnętrzny niepokój. Kamień ten pielęgnuje kobiecość, wrażliwość i delikatność.

Zobacz produkty
Naturalna moc onyksu

Onyks

Czakra: Podstawa Zodiak: Lew

Kamień wewnętrzej siły. Naturalna moc onyksu chroni przed złym wpływem i nieżyczliwymi intencjami innych. Z nim łatwiej podejmuje się decyzję i realizuje śmiałe pomysły. Pozytywnie wpływa na dostrzeganie piękna w rzeczach i ludziach wcześniej przez nas niezauważanych. Działanie onyksu wpływa łagodząco na stres i wewnętrzny niepokój. Kamień ten pielęgnuje kobiecość, wrażliwość i delikatność.

Zobacz produkty
Naturalna moc opali

Opal

Zodiak: Rak, Waga, Skorpion, Ryby

Amulet szczęścia. Mówi się, że opale to kamienie odpowiadające za sukces. Nic w tym dziwnego skoro ich naturalna moc pobudza u człowieka kreatywność oraz wyobraźnie. Działanie opali równoważy emocje i wprowadza równowagę w każdym aspekcie życiowym.

Zobacz produkty

Perły

Czakra: Sakralna Zodiak: Bliźnięta, Rak

Przynoszą opanowanie, samoakceptacje i miłość do samej siebie. Naturalne działanie pereł wpływa oczyszczająco na organizm obniżając poziom cholesterolu. Dzięki dużej zawartości wapnia wzmacniają zęby i kości. Naturalna moc pereł pomaga w przypadku silnych migren i alergii.

Zobacz produkty

Rubin

Czakra: Serca Zodiak: Rak, Lew, Skorpion, Strzelec

Kamień odwagi, miłości i namiętności. Biżuteria z rubinami od wieków uważana jest za amulet, który chroni od zła i przynosi szczęście oraz bogactwo. Poprawia ogólny stan zdrowia dodając przy tym siły i energii.

Zobacz produkty

Szafir

Czakra: Trzeciego oka Zodiak: Panna

Kamień utożsamiany z prawdą i życiową mądrością. Korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną i wrażliwość duchową. Jego działanie opóźnia efekty starzenia się i wspomaga dostrzeganie piękna.

Zobacz produkty

Tanzanit

Czakra: Gardła, Korony Zodiak: Bliźnięta, Waga, Strzelec

Kamień komunikacji. Skumulowana w tanzanitach moc otwiera na nowe. Pomaga w medytacji oraz wizualizacji najskrytszych marzeń. Kamień ten jest przeznaczony dla każdego na wysokim stanowisku. Jego energia pomaga w regeneracji i otwiera na komunikację miłości.

Zobacz produkty
Naturalne działanie topazów

Topaz

Czakra: Sakralna i splotu słonecznego Zodiak: Strzelec, Panna

Kamień, który ożywia umysł, ułatwia skupienie uwagi, pomaga w koncentracji, pokonywaniu przeszkód i trudności. Jego błękitny kolor symbolizuje moc i siłę. Jest wspaniałym amuletem pomagającym rozwiązywać trudne sprawy i skomplikowane problemy. Mówi się, że jest kamieniem asertywnych. Sprzyja wyrażaniu własnych emocji.

Zobacz produkty

Turmalin

Czakra: Wszystkie Zodiak: Waga

Kamień, który chroni na wszystkich poziomach – emocjonalnym, duchowym czy materialnym. Kamień, który odpycha złą energię i przyciąga szczęśliwe zdarzenia. Pomaga w przypadku schizofrenii i innych ataków psychicznych. Dobrze działa na wewnętrzną jaźń, równowagę i aktywność obu półkul.

Zobacz produkty

Czy już wiesz, który kamień przyda Ci się na co dzień najmocniej?

Zobacz!
Nasza biżuteria