-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Kolczyki i nausznice

Złote, srebrne i z kamieniami. Ponadczasowe hoopsy, uniwersalne kulki i zadziorne nausznice. Wybór kolczyków i nausznic mamy tu kosmiczny. Jedno jest pewne – każdy znajdzie u nas to, w czym mu do twarzy. 

Showing 1–15 of 57 results

Złote kolczyki koła z zawieszką

Ponadczasowy dodatek dodający szyku każdej stylizacji. Noś swoje złote kolczyki koła w parze z innymi lub solo. Niezależnie na jaki look postawisz dodadzą Ci one wdzięku i animuszu. Wybieraj spośród naszych złotych kolczyków. Znajdziesz między innymi klasyczne koła, kropki czy fantazyjne formy inspirowane naturą. Dzięki wysokiej jakości wykonania złote kolczyki koła będą towarzyszyć Ci w najpiękniejszych momentach w życiu. Aż nie zdecydujesz się przekazać ich następnemu pokoleniu. Postaw na najwyższej jakości złoto i ciesz się niegasnącym blaskiem swojej biżuterii. 

 

Złote kolczyki i nausznice z kamieniami szlachetnymi 

Mówi się, że złote kolczyki z kamieniami szlachetnymi to dar zarówno dla ciała jak i ducha. Nic w tym dziwnego skoro skumulowana w kamieniach moc pozytywnie oddziałuje na samopoczucie. A ich niezaprzeczalne piękno dodaje wdzięku każdej stylizacji. Wybieraj nasze autorskie złote kolczyki z diamentami lub postaw na te z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Każdy egzemplarz ma unikatową moc. Zaprojektowane przez Monikę z myślą o czynieniu dobra. Twórz swoje ulubione zestawy ze złotymi kolczykami z kamieniami szlachetnymi i ciesz się niegasnącym pięknem swojej biżuterii. 

 

Nausznice i kolczyki srebrne koła z zawieszką 

Zmieniaj, przekładaj, baw się i miksuj! Bo nasze kolczyki srebrne koła z zawieszką lubią przybierać nowe formy. Dzięki czemu kupując jeden wyrób masz nieskończoną ilość możliwości. Dobierz dodatkową zawieszkę i twórz unikatowe zestawy. Wymiana elementów ozdobnych kolczyków srebrnych kół z zawieszką jest niezwykle prosta. Wystarczy tylko ściągnąć dotychczasowy element przez zapięcie i wsunąć nowy. Wybieraj spośród dostępnym zawieszek lub zaprojektuj z nami nowe. Bo nasze kolczyki srebrne koła z zawieszką lubią się wyróżniać.