Dzień darmowej dostawy! ♦ Do -15% na wybrane produkty.  ♦ Obdaruj unikatowym zestawem biżuterii na lata.

Biżuteria z agatem

Szukasz kolorowego naszyjnika z kamieni naturalnych, który doda uroku każdej stylizacji? Jesteś w dobrym miejscu. Biżuteria z agatem powstaje w naszej pracowni specjalnie dla Ciebie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Kolorowy choker na szyję z kamieni naturalnych na jasnym tle BEMOON. Promocja!
Zobaczarrow_right
Monika prezentuje naszyjnik z pereł oraz naszyjnik z kolorowymi kamieniami Promocja!
Zobaczarrow_right

Kolorowy naszyjnik z kamieni naturalnych

42,0044,00
Zielony choker na szyję z kamieni naturalnyc Promocja!
Zobaczarrow_right

Choker z agatów indyjskich

38,00
Kolorowy choker na szyję z kamieni agatów. Promocja!
Zobaczarrow_right
Kolorowy naszyjnik z kamieni szlachetnych Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kolorowych kamieni NEBULOSA

46,0049,00

Biżuteria z agatem

Niezależnie czy postawisz na naszyjnik z agatów indyjskich czy kolorowych, taki dodatek odświeży każdy look. Decydując się na biżuterię z agatem uzupełnisz swoją szkatułkę o wielowymiarowe odcienie natury. Jak nosić biżuterię z agatem?

Biżuteria z agatem to niezastąpiony dodatek letnich stylizacji. Ale bez obaw. Łącząc naszyjnik z agatów z perłowym sznurem można uzyskać efekt wow, który podkreśli zarówno jesienno-zimowy look. Gdy w grę wchodzą kamienie szlachetne, to nie ma miejsca na sezonowość. Bo natura jest przecież ponadczasowa. A te kolorowe kamienie staną się ulubionym wykończeniem niemal każdego look'u. Można łączyć je zarówno ze złotym łańcuszkiem, jak i srebrnym naszyjnikiem. Nosić je w formie naszyjnika lub chokera na szyję. Bo warto jest mieć na sobie taki amulet. W szczególności, gdy dodaje nam uroku.


Biżuteria z agatem i pereł na modelce.
Działanie agatów

Mówi się, że agaty otwierają na nowe. Nic w tym dziwnego, skoro skumulowana w nich moc dodaje siły do działania i pomaga przejść przez nawet najtrudniejszy start. Kamień ten ponadto przynosi równowagę w każdym aspekcie życiowym. W biżuterię z agatem powinien zaopatrzyć się każdy kto pracuje nad swoimi emocjami. 

Rodzaje agatów

Agat jest odmianą chalcedonu występującą w wielu odcieniach i barwach. Od pasiastych, po wielobarwnie wzorzyste. Ich wielowymiarowość sprawia, że każdy element biżuterii z agatem jest inny, niepowtarzalny. Agat indyjski wyróżnia się zielono-brązowymi wzorami, które najlepiej widoczne są w promieniach światła. Agat pasiasty charakteryzuje się ciemną barwą i białymi pasami, które nie tak często spotykane są w naturze. Zaś agat mszysty swoimi zielono-białymi wzorkami imituje leśne runo.

Jak dbać o biżuterię z agatem?

Biżuterię z agatem należy przechowywać w specjalnym pudełku. Powinno unikać się kontaktu z wodą oraz kosmetykami, a w szczególności z perfumami. Tak dbając o swoją biżuterię z agatem masz pewność, że ich piękno będzie dodawać Ci uroku latami.