-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Biżuteria z agatem

Szukasz kolorowego naszyjnika z kamieni naturalnych, który doda uroku każdej stylizacji? Jesteś w dobrym miejscu. Biżuteria z agatem powstaje w naszej pracowni specjalnie dla Ciebie.

Showing all 6 results

Biżuteria z agatem

Niezależnie czy postawisz na naszyjnik z agatów indyjskich czy kolorowych, taki dodatek odświeży każdy look. Decydując się na biżuterię z agatem uzupełnisz swoją szkatułkę o wielowymiarowe odcienie natury. 

Agat kamień biżuteria

Agat kamień występuje w wielu odcieniach i barwach. W zależności od położenia złóż bryła przybiera różne formy. Zazwyczaj ukrywają się w skorupach tworząc tzw. geody agatowe, które dopiero po rozłupaniu lub rozcięciu oczarowują swoim naturalnym pięknem. Najpiękniejsze agaty, które używa się do tworzenia biżuterii można odnaleźć na południu Brazylii oraz w północnym Urugwaju. Agat kamień to nie tylko biżuteria, ale wykonuje się z niego również misy, moździerze i ozdobne trzonki.Naszyjnik z agatem – jak nosić?

Biżuteria z agatem to niezastąpiony dodatek letnich stylizacji. Ale bez obaw. Łącząc naszyjnik z agatem z perłowym sznurem można uzyskać efekt wow, który podkreśli zarówno jesienno-zimowy look. Gdy w grę wchodzą kamienie szlachetne, to nie ma miejsca na sezonowość. Bo natura jest przecież ponadczasowa. A kolorowe agaty staną się ulubionym wykończeniem niemal każdego look'u. Można łączyć je zarówno ze złotym łańcuszkiem, jak i srebrnym naszyjnikiem. Nosić je w formie naszyjnika lub chokera na szyję. Bo warto jest mieć na sobie taki amulet. W szczególności, gdy dodaje nam uroku.

Agat biżuteria działanie

Mówi się, że kamień agat otwiera na nowe. Nic w tym dziwnego, skoro skumulowana w nim moc dodaje siły do działania i pomaga przejść przez nawet najtrudniejszy start. Kamień ten ponadto przynosi równowagę w każdym aspekcie życiowym. Biżuteria agat pomoże każdemu, kto pracuje nad swoimi emocjami. Niezależnie na jakim etapie drogi jest. Dlatego warto jest mieć taki amulet zawsze przy sobie. W szczególności gdy dodaje nam uroku.
Naszyjnik z kolorowych agatów – dostępne kolory

Naturalny agat jest odmianą chalcedonu występującą w wielu odcieniach i barwach. Od pasiastych, po wielobarwnie wzorzyste. Ich wielowymiarowość sprawia, że biżuteria z agatem jest zawsze inne, niepowtarzalna. Agat indyjski wyróżnia się zielono-brązowymi wzorami, które najlepiej widoczne są w promieniach światła. Agat pasiasty charakteryzuje się ciemną barwą i białymi pasami, które nie tak często spotykane są w naturze. Zaś agat mszysty swoimi zielono-białymi wzorkami imituje leśne runo.
Naszyjniki, bransoletki, kolczyki z agatem – jak o nie dbać?

Biżuterię z agatem należy przechowywać w specjalnym pudełku. Powinno unikać się kontaktu z wodą oraz kosmetykami, a w szczególności z perfumami. Tak dbając o swoje wyroby, biżuteria srebrna z agatem będzie towarzyszyć Ci latami.