♦ -10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Biżuteria warsztaty Warszawa

Warsztaty

 

Kurs robienia biżuterii

Warsztaty robienia biżuterii Warszawa

Szukasz kreatywnej odskoczni od codziennej pracy? A może chcesz poznać podstawy jubilerstwa? Wybierz nasze warsztaty, podczas którym stworzysz swoją wymarzoną biżuterię. 

Podczas kursu robienia biżuterii poznasz podstawowe techniki jubilerskie, kamienie szlachetne i ich właściwości oraz stworzysz swój własny, spersonalizowany przedmiot. 

Kursy odbywają się stacjonarnie w Warszawie lub istnieje możliwość zorganizowania indywidualnych warsztatów z dojazdem do wybranej lokalizacji (koszt ustalany jest indywidualnie).

 


Biżuteria warsztaty Warszawa

Kreatywne warsztaty dla firm

Szukasz 1-godzinnej opcji na urozmaicenie eventu? Postaw na skrócony kurs podczas którego każdy uczestnik wykona swoją bransoletkę z personalizowaną srebrną zawieszką. Do wyboru będą najpiękniejsze i najsilniej oddziałujące kamienie szlachetne oraz wysokiej jakości srebro 925. W celu uzyskania wyceny, prosimy o kontakt mailowy: kontakt@bemoon.pl


Kurs podstawowy – naszyjnik

Podczas zajęć stworzysz swój wyjątkowy naszyjnik z kamieni szlachetnych i wysokiej jakości srebra próby 925. W doborze kamieni możesz kierować się intuicją, skumulowaną w nich mocą lub ich naturalnym pięknem. Jedno jest pewne – taka ozdoba poza urokiem będzie dodawała energii życiowej i animuszu. Do wyboru będą m.in. różnego rodzaju perły, rubiny, szafiry, kamienie księżycowe, ametysty i wiele innych. 

 

Prowadząca: Monika Bednarek


Terminy kursów stacjonarnych dostępne są na stronie Sztukarni – sprawdź!

cena: 340 zł za 2 godziny kursu

(cena zawiera wszystkie narzędzia i materiały)

Miejsce: Sztukarnia

ul. Odolańska 60 

02-562 Warszawa (Mokotów)


ZAPISZ SIĘ!

Kurs tworzenia biżuterii: prowadząca