-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Biżuteria warsztaty Warszawa

Warsztaty

 

Kurs robienia biżuterii

Warsztaty robienia biżuterii Warszawa

Szukasz kreatywnej odskoczni od codziennej pracy? A może chcesz poznać podstawy jubilerstwa? Wybierz nasze warsztaty tworzenia biżuterii, podczas których stworzysz swoją wymarzoną ozdobę. 

Podczas kursu robienia biżuterii poznasz podstawowe techniki jubilerskie, kamienie szlachetne i ich właściwości oraz stworzysz swój własny, spersonalizowany przedmiot. 

Kursy odbywają się stacjonarnie w Warszawie lub istnieje możliwość zorganizowania indywidualnych warsztatów z dojazdem do wybranej lokalizacji (koszt ustalany jest indywidualnie).

 


Biżuteria warsztaty Warszawa

Kreatywne warsztaty dla firm

Szukasz 1-godzinnej opcji na urozmaicenie eventu? Postaw na skrócony kurs wykonania biżuterii podczas którego każdy uczestnik stworzy swoją bransoletkę ze srebrną zawieszką z Twoim logo. Do wyboru będą najpiękniejsze i najsilniej oddziałujące kamienie szlachetne oraz wysokiej jakości srebro 925. W celu uzyskania wyceny, prosimy o kontakt mailowy: kontakt@bemoon.pl


Kurs podstawowy – naszyjnik

Podczas zajęć stworzysz swój wyjątkowy naszyjnik z kamieni szlachetnych i wysokiej jakości srebra próby 925. W doborze kamieni możesz kierować się intuicją, skumulowaną w nich mocą lub ich naturalnym pięknem. Jedno jest pewne – taka ozdoba poza urokiem będzie dodawała energii życiowej i animuszu. Do wyboru są m.in. różnego rodzaju perły, rubiny, szafiry, kamienie księżycowe, ametysty i wiele innych. 


Biżuteria ręcznie robiona kurs Warszawa

Interesuje Cię projektowanie biżuterii i chcesz zacząć tworzyć od podstaw swoje wyroby? Zapisz się na warsztaty podczas których wykonasz od podstaw swój srebrny pierścionek z kamieniem szlachetnym lub zawieszkę. Nauczysz się lutowania, obróbki srebra oraz oprawy kamienia w cargę. Jest to idealna opcja, aby rozpocząć swoją drogę z jubilerstwem


Terminy kursów stacjonarnych dostępne są na stronie Sztukarni (link do zapisu poniżej).

Kurs naszyjnik: 340 PLN za 2 godziny kursu

Kurs jubilerski: 1090 PLN za 6 h warsztatów

(cena zawiera wszystkie narzędzia i materiały)

Miejsce: Sztukarnia

ul. Odolańska 60 

02-562 Warszawa (Mokotów)

Prowadząca: Monika Bednarek


ZAPISZ SIĘ!

Kurs tworzenia biżuterii: prowadząca