-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Biżuteria warsztaty Warszawa

O nas

BEMOON

Kochamy to, co naturalne i uważamy, że biżuteria dodaje temu odrobiny magii.

W kwestii tworzenia nigdy nie idziemy na skróty. Jubilerstwo to sztuka, a prawdziwa biżuteria jest wieczna – dlatego nasze wyroby powstają wyłącznie ze szlachetnych materiałów i personalizujemy je zgodnie z Waszymi życzeniami.

 

Jakość ozdób powstałych w naszej pracowni to efekt świadomych wyborów.

Współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce i na świecie, znamy się na cudownej mocy natury, a kamienie i metale szlachetne wybieramy kierując się zasadą FAIRTRADE.

 

Czerpiemy z natury i odpłacamy jej się tym, co najlepsze!

Opakowania księżycowej biżuterii posiadają certyfikat FSC®. Oznacza to, że drewno pozyskiwane do jego wytworzenia nie narusza bogactw biologicznych i struktury lasów.

Wszystko to sprawia, że w naszej pracowni powstaje magia – w zgodzie z ciałem i duchem.


Monika

Założycielka BEMOON. Projektantka biżuterii, jubilerka, rzeczoznawczyni kamieni szlachetnych.

„Od najmłodszych lat tworzyłam biżuterię z różnych materiałów: szkiełek, koralików, drewna oraz miękkich drutów. Moja domowa pracownia rozrastała się z upływem czasu. Ale dopiero ukończenie Wyższej Szkoły Rzemiosł Artystycznych we Wrocławiu pozwoliło mi na poznanie technik złotniczych. Dzięki tej wiedzy wiem, że prawdziwa biżuteria powstaje jedynie z kamieni oraz metali szlachetnych. Tylko w naturze możemy odnaleźć ponadczasowe piękno, które odpowiednio oprawione cieszy swoim blaskiem latami.