-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Biżuteria z pereł

Biżuteria z pereł dodaje uroku nawet najprostszym stylizacjom. Wybierz ponadczasowy naszyjnik lub ekstrawagancki choker na szyję i twórz ulubione zestawy biżuterii na lata.

Showing 1–15 of 22 results

Biżuteria z pereł naturalnych

Niezależnie czy będziesz ją nosiła w parze z ulubionymi wyrobami lub solo. Perłowa biżuteria doda uroku i uzupełni niejeden look. Postaw na klasyczne rozwiązanie i wybierz jeden z naszyjników z pereł. Lub dodaj odrobiny szaleństwa i wybierz choker z pereł. Łącz je z ulubionymi złotymi łańcuszkami lub kolorowymi kamieniami. Twórz ulubione zestawy biżuterii z pereł na lata.Jak powstają perły?

Proces ich powstawania rozpoczyna się od ziarenka piasku, które dostaje się do środka małży. Masa perłowa stopniowo otacza nowego przybysza tworząc tym samym perłę. Każda z nich jest inna, wyjątkowa. Mogą tworzyć się zarówno na dzikich wodach, jak i w otwartych hodowlach perłowych. W jubilerstwie do produkcji biżuterii z pereł najczęściej używa się tych okrągłych i jasnych. Jednak w przyrodzie występują one również w nieregularnych kształtach i różnych barwach. Dla przykładu masywne i nieregularne to tzw. perły barokowe. Te w odcieniach łososiowych to perły różowe. A ciemne z kolorowymi refleksami to perły tęczowe.


 

Biżuteria z pereł na gałęziach
Biżuteria perły – jak o nie dbać?

Aby Twoja perłowa biżuteria cieszyła Cię swoim naturalnym pięknem, pamiętaj aby ściągać ją zawsze przed kąpielą lub gdy kładziesz się spać. Odkładaj ją zawsze do specjalnego pudełeczka i unikaj kontaktu z kosmetykami, a w szczególności z perfumami. Perła jest bardzo delikatnym kamieniem szlachetnym, dlatego zaleca się ostrożność. Tylko tak dbając o swoje naszyjniki z pereł zapewnisz im długie oraz szczęśliwe życie.

Naszyjnik z pereł, kolczyki z pereł – jak na nas działają?

Biżuteria z perłą poza urokiem dodaje również pewności siebie. A wszystko to zawdzięczamy skumulowanej w perłach mocy, która dobroczynnie oddziałuje zarówno na zdrowie jak i samopoczucie. Nosząc biżuterię z pereł zadbasz o gospodarkę hormonalną. Mówi się, że to właśnie naszyjnik z pereł jest amuletem kobiecej płodności. Ponadto właściwości pereł sprowadzają na każdego posiadacza mądrość i wspomagają oczyszczanie. Noś naszyjnik z pereł zawsze przy sobie niech dodaje Ci odwagi i pomaga w realizacji najskrytszych marzeń.