♦ Darmowa dostawa od 190 PLN ♦

Kolekcja Moon

Nasz świat kręci się wokół księżyca – to jasne jak słońce.

Każdy z elementów kolekcji księżycowej to unikatowy model. Kolczyki, zawieszki, pierścionki czy bransoletki pochodzące z tego zbioru wykonujemy ręcznie. Inspirujemy się fazami Księżyca (lub Waszymi preferencjami), a za materiał służy nam srebro próby 925. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15


Biżuteria Moon

Uwielbiamy Księżyc. Inspiruje on nas do tworzenia biżuterii najwyższej jakości. Nasza ręcznie robiona biżuteria ze srebra powstaje właśnie na jego cześć. To połączenie pasji do kreowania z rzemieślniczą pracą. A cała magia tego procesu ma miejsce w naszej pracowni niedaleko Wrocławia. Biżuteria z Księżycem powstaje najczęściej na specjalne zamówienie.

Większość elementów tej kolekcji pochodzi z recyklingowego srebra. Każda zawieszka Księżyc powstaje pod wpływem temperatury palnika. Wypalamy kratery, piłujemy i ręcznie polerujemy. Wszystko po to, abyś w pełni mogła utożsamić się z osobistą i niepowtarzalną Luną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega recykling srebra, koniecznie zajrzyj na naszego bloga.

Naszyjniki z Księżycem

Jeśli marzy Ci się srebrny naszyjnik Księżyc lub delikatny srebrny łańcuszek z Księżycem i masz sprecyzowaną wizję swojej Luny, to spróbuj ją nam opisać. Z pomocą płomienia palnika jesteśmy w stanie stworzyć unikatową ozdobę, która dopełni niejedną stylizację.

Pierścionki z Księżycem

Nasze ręcznie robione pierścionki z Księżycem oczarują Cię swoim naturalnym blaskiem i poprowadzą ku pełni szczęścia. Biżuteria srebrna utożsamia energię nocy i działa oczyszczająco na organizm. Nosząc ją blisko ciała otwierasz się na cudowną moc natury.

Na specjalne zamówienie wykonujemy również srebrne kolczyki Księżyce. Do tworzenia naszej biżuterii używamy wyłącznie materiałów pochodzenia naturalnego. Dlatego nasza autorska biżuteria charakteryzuje się swoją niepowtarzalnością. Bo w BEMOON działamy w zgodzie z naturą.