-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Kolekcja Moon

Nasz świat kręci się wokół księżyca – to jasne jak słońce.

Każdy z elementów kolekcji księżycowej to unikatowy model. Kolczyki, zawieszki, pierścionki czy bransoletki pochodzące z tego zbioru wykonujemy ręcznie. Inspirujemy się fazami Księżyca (lub Waszymi preferencjami), a za materiał służy nam srebro próby 925. 

Showing all 14 results


Biżuteria Moon

Uwielbiamy Księżyc. Inspiruje on nas do tworzenia biżuterii najwyższej jakości. Nasza ręcznie robiona biżuteria ze srebra powstaje właśnie na jego cześć. To połączenie pasji do kreowania z rzemieślniczą pracą. A cała magia tego procesu ma miejsce w naszej pracowni niedaleko Wrocławia. Biżuteria z Księżycem powstaje najczęściej na specjalne zamówienie.

Większość elementów tej kolekcji pochodzi z recyklingowego srebra. Każda zawieszka Księżyc powstaje pod wpływem temperatury palnika. Wypalamy kratery, piłujemy i ręcznie polerujemy. Wszystko po to, abyś w pełni mogła utożsamić się z osobistą i niepowtarzalną Luną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega recykling srebra, koniecznie zajrzyj na naszego bloga.

Naszyjniki z Księżycem

Jeśli marzy Ci się srebrny naszyjnik Księżyc lub delikatny srebrny łańcuszek z Księżycem i masz sprecyzowaną wizję swojej Luny, to spróbuj ją nam opisać. Z pomocą płomienia palnika jesteśmy w stanie stworzyć unikatową ozdobę, która dopełni niejedną stylizację.

Pierścionki z Księżycem

Nasze ręcznie robione pierścionki z Księżycem oczarują Cię swoim naturalnym blaskiem i poprowadzą ku pełni szczęścia. Biżuteria srebrna utożsamia energię nocy i działa oczyszczająco na organizm. Nosząc ją blisko ciała otwierasz się na cudowną moc natury.

Na specjalne zamówienie wykonujemy również srebrne kolczyki Księżyce. Do tworzenia naszej biżuterii używamy wyłącznie materiałów pochodzenia naturalnego. Dlatego nasza autorska biżuteria charakteryzuje się swoją niepowtarzalnością. Bo w BEMOON działamy w zgodzie z naturą.

Nausznice z Księżycem

Nausznice z kolekcji MOON Jewellery to nie tylko biżuteria – to sztuka łącząca w sobie magię kosmosu i piękno rzemiosła. Te wyjątkowe akcesoria z naszej kolekcji biżuterii autorskiej łączą w sobie estetykę oraz głębokie znaczenie. Inspiracją dla ich stworzenia był sam Księżyc – tajemniczy i nieustannie zmieniający się, symbolizujący odnowę oraz cykliczność życia. 

Każdy element naszej biżuterii z Księżycem jest starannie ręcznie wykonany, co sprawia, że każda para nausznic jest jedyna w swoim rodzaju. Używamy jedynie naturalnych materiałów, dzięki czemu nadajemy każdemu wyrobowi unikalny charakter. To sprawia, że biżuteria MOON staje się nie tylko ozdobą, lecz także talizmanem. 

Podobnie jak nasze ręcznie robione pierścionki z Księżycem, które oczarowują swoim naturalnym blaskiem, nausznice są stworzone, by przypominać o siłach natury i jej pięknie. Wierzymy, że noszenie naszej biżuterii srebrnej, która utożsamia energię nocy, działa oczyszczająco na organizm i umysł, otwierając noszących ją na cudowną moc natury.