-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Naszyjniki i zawieszki

Nie sposób udoskonalić tego, co idealne. Dlatego zamiast pozłacać srebro albo zabarwiać kamienie, wolimy eksponować ich naturalne piękno. W efekcie blask naszych chokerów, naszyjników i zawieszek nigdy nie gaśnie i z powodzeniem mogą one dodawać uroku nawet przyszłym pokoleniom. 

Showing 1–15 of 76 results

Naszyjniki handmade z kamieni naturalnych

Naszyjnik doda Ci wdzięku i uzupełni look o ponadczasowy blask. Taka ozdoba będzie niegasnącą ozdobą, która będzie Ci towarzyszyć w najpiękniejszych chwilach. Właśnie dlatego ponadczasowe naszyjniki z kamieniami szlachetnymi są przekazywane z pokolenia na pokolenie.Choker – naszyjnik ręcznie robiony z kamieni naturalnych

Chokery na szyję podkreślą Twój indywidualizm oraz dodadzą energii do życia. Twórz swoje ulubione zestawy i oczarowuj ponadczasowym blaskiem. Kieruj się skumulowaną w kamieniach mocą lub niegasnącym pięknem.  Bo niezależnie, na który choker z kamieni naturalnych postawisz, taka ozdoba poza urokiem doda Ci odwagi i siły do realizacji najskrytszych marzeń.
Oryginalne naszyjniki handmade i zawieszki z diamentami

Zawieszka z diamentami to idealny prezent dla bliskiej osoby lub samej siebie. Diament słynie ze swojego  unikatowego działania, które dodaje pewności siebie i otwiera na czerpanie z życia. A ich blask dodaje wdzięku każdej stylizacji. Pozwól się zauroczyć niezniszczalnym blaskiem brylantowego „króla kamieni”. Niepowtarzalna zawieszka z diamentami to sposób na podkreślenie swojego indywidualizmu i siły.