Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz zniżkę -10% na pierwsze zakupy. Darmowa dostawa już od 190 PLN.

Pierścionki

Natura hojnie nas obdarowała, dlatego czerpiemy z jej darów garściami. Pamiętamy też, by szanować ją w pełni. Dzięki temu ona odpłaca się niegasnącym blaskiem i gwarantuje najwyższą jakość srebrnych i złotych pierścionków. 


Pierścionek z diamentem?

Diament to najtrwalszy minerał na Ziemi. Symbolizuje on szlachetność, bogactwo, trwałość jak i czystość i niezniszczalność. Dlatego od lat jest uznawany jako najlepszy kamień ofiarowywany w dniu zaręczyn.


Pierścionek z szafirem?

Symbol prawdy i wszechwiedzy. Ze względu na najpopularniejszą jego barwę niebieską uznany został jako kamień niebiański, a jego nazwy pochodzi z greki sappheiros- niebieski kamień.


Pierścionek z rubinem?

Rubin przez swoją barwę symbolizuje zdrowie i długowieczność, ale także namiętność i rozkosz. Uznawany jako klejnot królewski. Istnieje również przesąd iż powinno się go nosić przy sercu, czyli na lewej dłoni.


Pierścionek z morganitem?

Morganit odpowiada za bezpieczeństwo i równowagę. Dodaje pewności siebie, a jego delikatna różowa barwa przynosi ukojenie. To tzw. kamień serca, który sprzyja narodzinom bezgranicznej miłości. Pierścionek z oksydowanego srebra to niepowtarzalne, małe dzieło sztuki. Ręcznie robione pierścionki ze srebra BEMOON to niepowtarzalny element biżuterii dla osoby, która lubi żyć w zgodzie z własnymi fazami wewnętrznej Luny.


Nasza biżuteria