Zapisz się do Newsletter’a i otrzymaj kod -10% na pierwsze zakupy. ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN.

Chokery na szyję

Chokery to delikatne naszyjniki noszone na szyi. W BEMOON tworzymy je z kamieni, pereł oraz metali szlachetnych. Biżuterię wykonujemy wyłącznie z naturalnych materiałów, najwyższa jakość to dla nas priorytet, dlatego nasze wyroby zachowują swój blask na długo. Choker na szyję to sposób na ekspresję, podkreślenie zmysłowości i pochwała naturalnego piękna.

Wyświetlanie 1–15 z 27 wyników

Chokery na szyję z kamieni naturalnych

W naszej ofercie znajdują się chokery na szyję ręcznie tworzone z rozmaitych kamieni, pereł i srebra. Wyroby z naturalnych materiałów posiadają ogromną moc, którą dzielą się z nami, zapewniając spokój, radość, odwagę oraz siłę. Do najczęściej wykorzystywanych przez nas materiałów należą:

Ametyst – przynosi równowagę fizyczną i umysłową. Koi, zdobi swoją delikatnie fioletową barwą i potęguje energię towarzyszących kamieni. Choker na szyję z ametystów warto łączyć z naszyjnikami z innych kamieni.

Kamień księżycowy – tajemniczy, o białej barwie, ale z ukrytymi niebieskimi pasmami, widocznymi dopiero przy blasku słońca. Kamień ten sprzyja szczęściu, dodaje blasku każdej stylizacji i rozdaje dobrą energię.

Kamień słoneczny – posiada żółto-czerwone refleksy. W słońcu migocze i kusi swoim blaskiem. Przynosi witalność, odgania złe myśli i wnosi harmonię. Jego działanie jest silniejsze w połączeniu z kamieniem księżycowym.

Labradoryt – to kamień o wielowymiarowej barwie, ukazujący całą feerię kolorów w promieniach słońca. Labradoryt pomaga spełniać marzenia, ponieważ z nim wszystko jest możliwe do zrobienia.

Agat – występuje w naturze w wielu kolorach i takie też są nasze chokery na szyję. Barwne, ciekawe i inspirujące. Kamień ten przynosi równowagę i wydobywa z nas naturalne talenty.

Granat – tworzymy z nich chokery na szyję o mocnej barwie. Ciemna czerwień granatu wpłynie korzystnie na naszą wrażliwość.

Onyks – wewnętrzna siła, odporność, determinacja- to cechy onyksu. Idealnie czarny kamień to również świetny dodatek do każdego stroju i każdej okazji.

Proces tworzenia biżuterii to magia, skupienie i ogromna pasja. Podczas pracy wykorzystujemy wiele innych wyjątkowych kamieni. Zapraszamy do zobaczenia wszystkich naszych wyrobów.

Chokery z pereł

Choker z perłą na szyję to wyjątkowy produkt w naszej kolekcji. Cenimy go za naturalność, klasę, subtelność oraz właściwości. Perły to cudowne kamienie, powstające z maleńkiego ziarenka piasku, który po dostaniu się do muszli, jest stopniowo otaczany przez masę perłową. Perły oczyszczają nasz organizm, pomagają czerpać radość życia i sprzyjają samoakceptacji.

Choker na szyję z pereł, kamieni naturalnych i srebra w BEMOON zakończony jest srebrną zawieszką z symbolem równowagi. Otwórz się na cudowne działanie natury i jej piękno, które ukryliśmy w naszych chokerach na szyję.

Nasza biżuteria