Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz zniżkę -10% na pierwsze zakupy. Darmowa dostawa już od 190 PLN.

Złote pierścionki z diamentem

Pierścionki złote z diamentami to piękno natury, trwałość i uczucia. W BEMOON projektujemy je w zgodzie z naszymi złotymi zasadami.  Dlatego te szlachetne kamienie oprawiane są tylko w 14-karatowego złoto.

 

W naszym asortymencie znajdują się pierścionki inspirowane księżycem, który oddziałuje na nas niezwykle silnie każdego dnia. Twój ulubiony pierścionek może stać się talizmanem, idealną ozdobą dłoni lub symbolem miłości.

Złoty pierścionek z diamentem

Pierścionki złote z diamentem to klasyka, której blask nie przemija. Odpowiednio pielęgnowane złoto zachowa swoje piękno na długie lata. Kamienie szlachetne, które łączymy z diamentami, mają swoją indywidualną moc, która uspokaja, dodaje odwagi, pomaga osiągać cele i spełniać marzenia. W naszym sklepie znajduje się autorska biżuteria zarówno minimalistyczna, delikatna, jak i fantazyjna oraz awangardowa.

Pierścionki z żółtego złota z diamentami – klasyczne żółte złoto wspaniale współgra z diamentami oraz kamieniami, np. rubinem, szafirem, morganitem.

Pierścionki z białego złota z diamentami – białe złoto idealnie podkreśla przezroczysty diament oraz daje eleganckie wykończenie.

Pierścionki z różowego złota z diamentami – różowe złoto to ciepło i kobieca zmysłowość. Perfekcyjnie komponuje się z perłami oraz diamentami.

Złote pierścionki z diamentem są symbolem trwałości i niezniszczalności. Diament jest niezwykłym kamieniem, który obdarowuje nas pewnością oraz kreatywnością. Nasze pierścionki możesz ze sobą łączyć, tworząc inspirujące komplety lub nosić solo jako olśniewający akcent na palcu. Złoto i diamenty to połączenie, które będzie Cię zachwycać niegasnącym blaskiem.

Nasza biżuteria