Skorzystaj z okazji i stwórz swój ponadczasowy zestaw biżuterii! -20% na naszyjniki z kamieni i chokery na szyję.  ♦  Darmowa dostawa od 190 PLN.

Naszyjniki z kamieni naturalnych

Ponadczasowe, unikatowe, dodające uroku niemal każdej stylizacji – takie właśnie są naszyjniki z kamieniami naturalnymi. A ich magię zawdzięczamy naturze, która skumulowała w każdym dobrą energię. A ta oddziałuje. Zarówno na nas, jak i na każdego kto je nosi. Naszyjniki nawlekamy ręcznie w naszej niewielkiej pracowni pod Wrocławiem. Następnie dopełniamy wyrób srebrnym łańcuszkiem regulującym oraz zawieszką w kształcie koła, na której grawerujemy symbol równowagi BEMOON. Nasz świat kręci się wokół Księżyca, to jasne jak Słońce. Dlatego ponadto na każdym zapięciu naszyjnika z kamieni naturalnych znajdziesz wyrytą przez nas subtelną Lunę. Bo przecież magia tkwi w szczegółach, to jasne jak słońce.

Wyświetlanie 1–15 z 35 wyników

Naszyjnik z pereł dużych na jasnym tle Promocja!
Zobaczarrow_right

Klasyczny naszyjnik z pereł

167,20 183,20 
Monika prezentuje naszyjnik z pereł oraz naszyjnik z kolorowymi kamieniami Promocja!
Zobaczarrow_right

Kolorowy naszyjnik z kamieni naturalnych

167,20 168,00 
Naszyjnik z kamieniem księżycowym i srebrną zawieszką Promocja!
Zobaczarrow_right
Naszyjnik z kwarcem różowym na jasnym tle. Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kamieni naturalnych kwarcu różowego

167,20 175,20 
Naszyjnik z kamieniem naturalnym kwarcem z rutylem Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kamieni naturalnych kwarcu z rutylem

159,20 167,20 
Naszyjnik z kamieni naturalnych spineli błyszczący na jasnym tle. Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kamieni naturalnych spineli

167,20 183,20 
Naszyjnik z tanzanitem na jasnym tle Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kamieni naturalnych tanzanitów

167,20 175,20 
Błękitny naszyjnik z kamieni naturalnych Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kamieni naturalnych topazów

159,20 167,20 
Monika prezentuje naszyjniki z kamieniami naturalnymi. Naszyjnik z tanzanitem i naszyjnik z awenturynem. Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kamieni naturalnych z awenturynem

167,20 175,20 
Różowy naszyjnik z morganitów personalizowany z zawieszką z uśmiechem Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kamieni naturalnych z zawieszką SMILEY

191,20 199,20 
Naszyjnik z kamieni z zawieszką na jasnym tle Promocja!
Zobaczarrow_right
Naszyjnik z morganitem i zawieszką Promocja!
Zobaczarrow_right
Naszyjnik z pereł naturalnych na jasnym tle Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z pereł naturalnych

167,20 183,20 
Naszyjnik z białych, drobnych kamieni księżycowych z niebieskimi refleksami i grawerem ciało kobiety Promocja!
Zobaczarrow_right
Kolorowy naszyjnik z kamieni szlachetnych Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kolorowych kamieni NEBULOSA

183,20 199,20 

Naszyjniki z kamieniami naturalnymi

W BEMOON odnajdziesz swój wymarzony choker na szyję otulający obojczyki, subtelny naszyjnik z kamieni lub naszyjnik z personalizowaną zawieszką.

Natura hojnie nas obdarowała i wie co dla człowieka jest dobre. Dlatego nasza biżuteria powstaje wyłącznie z naturalnych surowców, które kształtując się w skorupie ziemskiej skumulowały swoją indywidualną moc. Wybierając swój naszyjnik z kamieni szlachetnych miej na uwadze jego dobroczynne działanie.

Wśród naszych wyrobów znajdziesz wiele cudownych darów natury. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną barwę i działanie.

Naszyjniki z kamieniami – jak wybrać?

W wyborze swojego wymarzonego naszyjnika z kamieni naturalnych można kierować się jego urodą lub skumulowaną w nim mocą. Bo taka naturalna ozdoba poza urokiem dodaje energii na co dzień i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Zapoznaj się z mocą kamieni szlachetnych i wybierz amulet, który będzie darem zarówno dla ciała jak i ducha.

Naszyjnik z kolorowych kamieni

Agat – oczarowuje swoją wielobarwnością i nieoczywistością. Kolorowy naszyjnik z agatów przywraca równowagę w każdym aspekcie życia: zdrowotnym, emocjonalnym i seksualnym. Pomaga w rozpoczynaniu wszystkiego od nowa. Z nim dużo przyjemniej schodzi się z utartych szlaków i odkrywa swoją własną życiową drogę.

Cytryn – dzięki swojej delikatnej złotej barwie od wieków uznawany jest za kamień pieniężny przynosząc przy tym bogactwo i dostatek. Odpowiada za czyste, szczere relacje, miłość do samego siebie i równowagę yin-yang. Jego połyskliwa natura rozwija czakrę splotu słonecznego, która sprzyja determinacji i spełnianiu najskrytszych marzeń.

Kamień księżycowy – nasz faworyt! Jest to kamień hołdujący kobiecości. Jego naturalna moc reguluje kobiece hormony i sprzyja szczęściu. Chroni w czasie podróży i rozwija intuicję. Przynosi spokój, opanowanie i równowagę. Jego połyskujące w Słońcu niebieskie pasma oczarowują od pierwszego wejrzenia wnosząc w życie pełne zadowolenie.

Kwarc dymny – jego połyskujące w Słońcu fasety i naturalnie brązowa barwa dodają szyku i elegancji niejednej stylizacji. Jego energia wzmacnia intuicję, pomaga w karierze, chroni przed finansowymi niepowodzeniami i rozprasza negatywne emocje.

Labradoryt – jego naturalna migotliwość wpływa oczyszczająco na nasze myśli, pobudzając wewnętrzną inspirację. Ten delikatnie połyskujący na niebiesko szary naszyjnik pobudzi do działania obie półkule, dzięki temu możliwym jest dostrzeżenie wielu możliwości w życiu naraz.

Morganit – kamień, który oczarowuje swoją naturalną wielobarwnością i połyskliwością. Jego szlachetna natura odpowiedzialna jest za równowagę  emocjonalną i ochronę przed nieszczęściem. Z tym kolorowym naszyjnikiem dużo łatwiej dostrzega się piękno w ludziach i przedmiotach wcześniej przez nas niezauważalnych. Łagodzi stres i wewnętrzny niepokój. Kamień ten pielęgnuje kobiecość, wrażliwość i delikatność pobudzając przy tym uczucie bezgranicznej miłości.

Turmalin – chroni na wszystkich poziomach – emocjonalnym, duchowym czy materialnym. Ten połyskujący, czarny naszyjnik z naturalnych kamieni przyciągnie szczęście i powodzenie.

Naszyjnik z kamieni z zawieszką

Biżuteria personalizowana to nasza broszka, dlatego wśród naszych naszyjników z kamieni szlachetnych znajdziesz również te, do których zaprojektowaliśmy zestawy srebrnych zawieszek. Wybierz jedną z przygotowanych przez nas lub opisz nam swoją własną wizję. Naszyjniki z kamieniami z zawieszką oczarują Cię swoją prostotą i wdziękiem. A wybierając kamień zgodny z Twoim duchem, stworzysz swój unikatowy amulet, który będzie Ci towarzyszył nieustannie w najpiękniejszych momentach.

 

Nasza biżuteria