-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Złote pierścionki

Złote pierścionki z kamieniami oczarowują swoją wyjątkowością. Ale łączy je na pewno  jedno. Wszystkie powstają z najwyższej jakości materiałów. Projektując nasze złote pierścionki z kolorowymi kamieniami przyświecają nam nasze niepodważalne zasady. W BEMOON biżuteria powstaje tylko z materiałów pochodzenia naturalnego o najwyższej jakości.

Łącząc ze sobą kamień i metal szlachetny mamy pewność, że nasze wyroby nie stracą swojego naturalnego blasku, a ich ponadczasowy design będzie zachwycał nawet po latach.

Showing 1–15 of 26 results

Złote pierścionki z kamieniami szlachetnymi

Natura hojnie nas obdarowała i lubi zaskakiwać – tego nie da się ukryć. Każdy kamień jest inny, niepowtarzalny. Posiada swoją naturalną barwę, wrostki i skumulowaną przez lata dobroczynną dla człowieka moc. Wybierając swój wymarzony pierścionek ze złota z kolorowymi kamieniami zwróć uwagę na ich korzystne działanie.

Złote pierścionki z kolorowymi kamieniami

Wśród naszych autorskich projektów odnajdziesz topazy, rubiny, szafiry, morganity oraz diamenty. Odnajdujemy najpiękniejsze okazy po to, by oprawiać je w wysokiej jakości złoto próby 585. Dla przykładu w naszym sklepie znajdziesz zarówno szafirową klasykę, jak i kolorową awangardę. A wszystko to zawdzięczamy naturze, bo szafir można odnaleźć w wielu odcieniach – od klasycznego błękitu, po pomarańczową padparadżę.

Złote obrączki z kolorowymi kamieniami oczaruje Cię mnogością barw. A wszystko zostało starannie oprawione w najwyższej jakości, 14-karatowe złoto.

Złote pierścionki z szafirem i diamentami – to nasza propozycja dla zwolenników klasyki i naturalnej elegancji. Dwa najbardziej szlachetne kamienie otulone zostały ponadczasowym złotem. A wszystko to dla nigdy niegasnącego piękna.

Złote pierścionki z rubinem i diamentami będą dodawać blasku latami. Oprawione w wysokiej jakości złoto lśnią na palcu i dodają pewności siebie.

Złote pierścionki z topazem i diamentami dodadzą uroku niejednej stylizacji. A wszystko to zawdzięczamy wysokiej jakości materiałom, które mienią się w promieniach słonecznych. Niebieski topaz otoczony połyskującymi diamentami oczaruje Cię od pierwszego wejrzenia.

Złote pierścionki z morganitem i diamentami, który będzie połyskującym towarzyszem. Z nim dużo łatwiej dostrzeżesz otaczające Cię piękno. Nigdy niegasnący blask pierścionka z morganitem i diamentami załagodzi wszelkie nerwy i wprowadzi uczucie błogości.

Pierścionek z kolorowymi kamieniami – wybierz moc dla siebie

Jeśli poszukujesz równowagi i spokoju, to złoty pierścionek z kolorowymi kamieniami – szafirami będzie trafnym wyborem. Pewność siebie i szczęście przyniesie szafir otulony wysokiej jakości diamentami. Łącząc w parę te dwa kamienie tworzymy naturalny amulet obfitości.

Dla spragnionych w życiu pasji i energii tworzymy złote pierścionki z rubinami i diamentami. Nosząc je na palcach wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Niebieski topaz dodaje pewności siebie i pomaga w pozytywnym myśleniu. W połączeniu z naturalnymi diamentami pomaga w realizacji najskrytszych marzeń.

Poczucie bezpieczeństwa i bezwarunkową miłość gwarantuje uwodzący swoją różową barwą morganit, który otulamy wysokiej jakości diamentami. I to właśnie w ten sposób otrzymujemy bezbłędnie migotliwe połączenie tworząc złote pierścionki z kolorowymi kamieniami.
 

Jak połączyć złoty pierścionek z kamieniami szlachetnymi?

Najlepiej jak będziesz na co dzień nosić je na osobnych palcach. Dzięki czemu spowolnisz naturalny proces zarysowywania powierzchni. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie nosić swoich złotych pierścionków z kolorowymi kamieniami osobno, to nic się nie stało. Zwróć jedynie uwagę, aby powierzchnia kamienia nie ocierała się o inne. Dla przykładu diament stykający się z drugim diamentem może zarysować taflę nawet najtwardszego kamienia. Dlatego tworząc swoje ulubione zestawy staraj dopasowywać się je kształtami obrączek lub sposobem oprawy kamieni. Nie bój się za to łączyć różnych kolorów kamieni lub złota. Mieszaj klasyczne pierścionki z żółtego złota z ekstrawaganckimi modelami wykonanymi z różowego złota. Kolorowe kamienie szlachetne z ponadczasowymi diamentami. Twórz swoje ulubione zestawy, które będą oczarowywać swoim naturalnym blaskiem latami.
Jak dbać o złote pierścionki z kamieniami naturalnymi?

Zastanawiasz się jak dbać o biżuterię? Pamiętaj, aby od czasu do czasu przetrzeć swoją złotą biżuterię specjalną ściereczką polerującą. Jeśli pierścionek skumulował wokół kamienia dużo brudu oraz kurzu zamocz go w letniej wodzie z płynem do naczyń. Dodatkowo możesz delikatnie wyczyścić je miękką szczoteczką. Zapomnij o babcinej metodzie czyszczenia złotej biżuterii pastą do zębów. Dzisiejsze kosmetyki mają zbyt dużą zawartość ścierających substancji, które mogą uszkodzić Twój ulubiony złoty pierścionek z kamieniem naturalnym. A jeśli nie czujesz się na siłach, pamiętaj że zawsze możesz oddać swoje złote pierścionki z kamieniami naturalnymi do jubilera. Ten poza podstawowym czyszczeniem wyrobu sprawdzi stan oprawy kamienia oraz usunie mikrouszkodzenia powstałe podczas codziennego noszenia.

 

Pierścionki złote z kamieniami szlachetnymi

Stwórz swój wymarzony zestaw złotych pierścionków z kamieniami szlachetnymi. Noś je w parze z innymi lub solo. Ich naturalne piękno doda wdzięku każdej stylizacji. A dzięki użyciu najwyższej jakości surowców możesz mieć pewność, że będą one towarzyszyć latami.