Zapisz się do Newsletter’a i otrzymaj kod -10% na pierwsze zakupy. ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN.

Złote pierścionki

Każdy z naszych złotych pierścionków jest inny, niepowtarzalny. Ale łączy je na pewno  jedno. Wszystkie powstają z najwyższej jakości materiałów. Projektując nasze pierścionki ze złota przyświecają nam nasze niepodważalne zasady. W BEMOON biżuteria powstaje tylko z materiałów pochodzenia naturalnego o najwyższej jakości.

Łącząc ze sobą kamień i metal szlachetny mamy pewność, że nasze wyroby nie stracą swojego naturalnego blasku, a ich ponadczasowy design będzie zachwycał nawet po latach.

Wyświetlanie 1–15 z 26 wyników

Złote pierścionki z kamieniami szlachetnymi

Natura hojnie nas obdarowała i lubi zaskakiwać – tego nie da się ukryć. Każdy kamień jest inny, niepowtarzalny. Posiada swoją naturalną barwę, wrostki i skumulowaną przez lata dobroczynną dla człowieka moc. Wybierając swój wymarzony pierścionek ze złota z kolorowymi kamieniami zwróć uwagę na ich korzystne działanie.

Złoty pierścionek z kolorowymi kamieniami

Jeśli poszukujesz równowagi i spokoju, to pierścionek z szafirami będzie trafnym wyborem. Wśród naszych autorskich projektów odnajdziesz szafirową klasykę, jak i kolorową awangardę. Tak, tak! Nie pomyliliśmy się. Szafir w naturze można odnaleźć w wielu odcieniach – od klasycznego błękitu, po pomarańczową padparadżę.

Złota obrączka z kolorowymi kamieniami oczaruje Cię mnogością barw. A wszystko zostało starannie oprawione w najwyższej jakości, 14-karatowe złoto.

Złoty pierścionek z szafirem i diamentami – to nasza propozycja dla zwolenników klasyki i naturalnej elegancji. Dwa najbardziej szlachetne kamienie otulone zostały ponadczasowym złotem. A wszystko to dla nigdy niegasnącego piękna.

Poczucie bezpieczeństwa i bezwarunkową miłość gwarantuje uwodzący swoją różową barwą morganit, który otulamy wysokiej jakości diamentami. I to właśnie w ten sposób otrzymujemy bezbłędnie migotliwe połączenie.

Pierścionek z morganitem i diamentami, który będzie połyskującym towarzyszem. Z nim dużo łatwiej dostrzeżesz otaczające Cię piękno. Nigdy niegasnący blask pierścionka z morganitem i diamentami załagodzi wszelkie nerwy i wprowadzi uczucie błogości.

Nasza biżuteria