-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Srebrne kolczyki

Każdy element naszej biżuterii to połączenie pasji do kreowania, rzemieślniczej pracy i odrobiny magii. Nie boimy się ognia palnika i dźwięku uderzenia młotka. A do tworzenia srebrnych kolczyków używamy jedynie naturalnych materiałów, dlatego mamy pewność, że ich blask nigdy nie zgaśnie.

Showing 1–15 of 29 results

Srebrne kolczyki z zawieszką

Delikatne koła, a może ręcznie robione półksiężyce? Niezależnie na który model srebrnych kolczyków postawisz, ich design doda Ci uroku i uzupełni niejedną stylizację. Sezonowości i przemijalności w jubilerstwie mówimy stanowcze nie! Dlatego nasze kolczyki ze srebra są ponadczasowe i wielofunkcyjne. 

Kolczyki srebrne koła z zawieszkami

Każde srebrne kolczyki wykonane są z wysokiej jakości kruszcu próby 925, a zawieszki powstają na specjalne zamówienie. Do wyboru są dwie wielkości srebrnych baz: koło ø 18 mm; koło ø 23 mm. Zawieszki w kolczykach wymienia się przez przełożenie ich przez sztyft kolczyka. Dzięki czemu możesz tworzyć nieskończoną liczbę zestawów. 

Kolczyki z zawieszką srebrne – stwórz własny zestaw!

Możesz wybrać kamień szlachetny, który swoją naturalną mocą zbliży Cię do pełni szczęścia. Lub zdecydować się na komplet srebrnych zawieszek z personalizowanym grawerem. W każdym momencie możesz domówić dodatkowe zawieszki kontaktując się z nami poprzez wiadomość prywatną lub wybierając te dostępne na stronie. Ceny dodatkowych elementów rozpoczynają się już od 40 zł. Napisz do nas i zaprojektuj swoje niepowtarzalne kolczyki koła z zawieszką.

Dbaj o swoje srebrne kolczyki z zawieszką

Noś swoje kolczyki ze srebra tak jak lubisz, ale staraj się unikać kontaktu z wodą oraz kosmetykami. Biżuteria ze srebra lubi być przechowywana w ciemnych opakowaniach, więc staraj się każdorazowo odkładać kolczyki do pudełka. A jeśli będziesz chciała podkreślić blask swoich srebrnych kolczyków kół z zawieszkami, użyj specjalnej ściereczki do polerowania biżuterii, którą dajemy od siebie do każdego zamówienia. Więcej o tym jak dbać o biżuterię przeczytasz na naszym blogu.