-10% z kodem MOON10 ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Srebrne nausznice zaciskowe

Nasze srebrne nausznice zaciskowe to dodadzą uroku każdej stylizacji. Kochamy klasyczne piękno. Jednocześnie nie boimy się zabawy formą. Wiemy, że nawet ponadczasowe ozdoby dobrze się czują w towarzystwie naszych niepowtarzalnych, srebrnych nausznic.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10


Srebrna nausznica zaciskowa

Stwórz swój ulubiony zestaw kolczyków razem ze srebrną nausznicą zaciskową BEMOON. Miksuj do woli – w końcu sama wiesz najlepiej w czym Ci jest do twarzy. Srebrna nausznica zaciskowa będzie zarówno podkreślać blask złotych kolczyków, jak i uzupełni niejeden zestaw biżuterii autorskiej. Każda powstaje w naszej księżycowej pracowni. Topimy srebro z recyklingu, ręcznie nadajemy mu formę, grawerujemy wzór i polerujemy. Każda srebrna nausznica zaciskowa jest efektem wielogodzinnej pracy. Wszystko po to, by wydobyć wielowymiarowy blask naszych ozdób, który będzie towarzyszył Wam latami.

Jak zakładać nausznice zaciskowe?

  1. Nausznice należy wsunąć delikatnie od górnej części ucha. Można ją również delikatnie odgiąć, aby ułatwić jej zakładanie.
  2. Srebrną nausznice zaciskową możesz zatrzymać w dowolnym miejscu na swoim uchu. Najlepiej jednak umieścić ją na jednym z naturalnych zagłębień ucha.
  3. Jeśli nie chcesz zgubić swojej srebrnej nausznicy, pamiętaj aby ją na końcu delikatnie docisnąć.

Srebrne nausznice zaciskowe BEMOON zostały przez nas przetestowane!

Jak dbać o nausznice srebrne zaciskane?

Nausznicę zaciskową należy przechowywać w dołączonym przez nas specjalnym pudełku. Jeśli jednak zauważysz, że utraciła ona swój połysk użyj dołączonej przez nas specjalnej ściereczki do polerowania biżuterii. Wystarczy, że od czasu do czasu przetrzesz swoją nausznice. A ta będzie ponownie oczarowywać swoim hipnotyzującym blaskiem. Bo w BEMOON nawet na odległość dbamy o blask Twojej srebrnej nausznicy.