Zapisz się do Newsletter’a i otrzymaj kod -10% na pierwsze zakupy. ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN.

Srebrne nausznice

To, że kochamy klasyczne piękno jest dla nas jasne jak słońce! Ale jednocześnie nie boimy się zabawy formą. Wiemy, że nawet te ponadczasowe ozdoby dobrze się czują w towarzystwie naszych niepowtarzalnych, srebrnych nausznic.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Srebrne nausznice zaciskowe

Stwórz swój ulubiony zestaw kolczyków razem ze srebrną nausznicą BEMOON. Miksuj do woli – w końcu sama wiesz najlepiej w czym Ci jest do twarzy. Srebrna nausznica będzie zarówno podkreślać blask złotych kolczyków, jak i uzupełni niejeden zestaw biżuterii autorskiej. Każda powstaje w naszej księżycowej pracowni. Ręcznie nadajemy jej formę, grawerujemy wzór i polerujemy, aby nadać nietuzinkowy blask.

Jak zakładać nausznice?

Nausznice należy wsunąć delikatnie od górnej części ucha. Można ją również delikatnie odgiąć, aby ułatwić jej zakładanie.

Srebrną nausznice możesz zatrzymać w dowolnym miejscu na swoim uchu. Najlepiej jednak umieścić ją na jednym z naturalnych zagłębień ucha.

Jeśli nie chcesz zgubić swojej srebrnej nausznicy, pamiętaj aby ją na końcu delikatnie docisnąć.

Nasze srebrne nausznice zostały przez nas przetestowane!

Jak dbać o srebrną nausznice?

Nausznicę należy przechowywać w dołączonym przez nas specjalnym pudełku. Jeśli jednak zauważysz, że utraciła ona swój połysk użyj dołączonej przez nas specjalnej ściereczki do polerowania biżuterii. Wystarczy, że od czasu do czasu przetrzesz swoją nausznice. A ta będzie ponownie oczarowywać swoim hipnotyzującym blaskiem. Bo w BEMOON nawet na odległość dbamy o blask Twojej srebrnej nausznicy.

 

Nasza biżuteria