Skorzystaj z okazji. ♦ Do -15% na wybrane produkty. ♦ Tylko do 31.01. darmowa dostawa do Paczkomatu.

Złote kolczyki

Stwórz swój wymarzony zestaw złotych kolczyków. Najlepiej prezentują się w pakiecie. Dlatego miksuj je dowolnie – według uznania. W końcu sama wiesz, w czym Ci do twarzy.

W BEMOON stawiamy na naturalne piękno. Dlatego nasze kolczyki powstają wyłącznie ze szlachetnych materiałów. Wierzymy, że to właśnie połączenie klasycznej formy z najwyższej jakości kruszcami jest niezawodnym przepisem na niegasnące piękno.

Wyświetlanie 1–15 z 20 wyników

Złote kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Wierzymy, że biżuteria to coś więcej niż ozdoba. To przedmiot, który ma symbolizować najpiękniejsze momenty życia. Dlatego w BEMOON używamy tylko i wyłącznie materiałów pochodzenia naturalnego. Biżuteria wykonana ze szlachetnych kruszców jest wieczna.

Magia tkwi w naturze, a ta pragnie obdarować nas swoją dobroczynną energią. Każdy kruszec pochodzenia naturalnego ma skumulowaną w sobie indywidualną moc, która pozytywnie oddziałuje na ciało jak i ducha. Wybierając swoje wymarzone kolczyki z kamieniami szlachetnymi zwróć uwagę na ich korzystne działanie.

 

Złote kolczyki z onyksem

Onyks nazywany jest kamieniem wewnętrznej siły. Skumulowana w nim moc wspiera odporność i wytrzymałość na przeciwności losu. Mówi się, że ze złotymi kolczykami z onyksem dużo łatwiej poradzić sobie w stresującej sytuacji. Nic w tym dziwnego skoro taka biżuteria poza urokiem dodaje również odwagi i determinacji w dążeniu do obranego celu.

 

Złote kolczyki z diamentami

Jego piękno hipnotyzuje od pierwszego wejrzenia. Mówi się, że naturalny blask złotych kolczyków z diamentami pomaga dostrzec piękno i podnosi poczucie własnej wartości. Diament poza wdziękiem dodaje pewności siebie i pozytywnie wpływa na samoświadomość. A skumulowana w tych kamieniach moc pomaga w walce ze stresem oraz oczyszcza umysł z negatywnych myśli.

Złote kolczyki z kwarcem dymnym

Skumulowana w kwarcu dymnym naturalna moc wzmacnia intuicję, pomaga w karierze oraz chroni przed finansowymi niepowodzeniami. Ponadto mówi się, że niegasnący blask złotych kolczyków z kwarcem dymnym chroni przed negatywnymi emocjami i wprowadza w życie błogi spokój.

Złote kolczyki z topazem

Decydując się na zakup złotych kolczyków z topazem poza niegasnącym blaskiem wprowadzisz do swojej codzienności wiele naturalnej mocy. Ten błękitny kamień ożywia umysł, ułatwia skupienie uwagi oraz pomaga w koncentracji. To z nim dużo łatwiej rozwiązuje się skomplikowane problemy. A skumulowana w tym kamieniu moc sprzyja wyrażaniu własnych emocji, dlatego kamień ten stał się amuletem asertywności.

Złote  kolczyki koła

Ponadczasowe i klasyczne piękno to jest to, co lubimy najbardziej. Bo złote kolczyki koła to prawdziwy #musthave w każdej szkatułce. Kompletuj swoje ulubione zestawy. Noś w parze z innymi lub solo. W końcu sama wiesz najlepiej w czym Ci jest do twarzy.