-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Kolekcje

W BEMOON wierzymy, że nasza biżuteria autorska to coś więcej niż ozdoba, dlatego każda z naszych kolekcji niesie za sobą unikatowy przekaz i moc możliwości.

Basic to propozycja dla każdej fanki ponadczasowego piękna. Znajdziesz tu nigdy nie wychodzące z mody naszyjniki z kamieni, złote kolczyki koła czy klasyczne naszyjniki.

Moon to wyraz tego, że nasz świat kręci się wokół księżyca. To jasne jak słońce! A każdy element pochodzący z tej kolekcji jest niepowtarzalny, bo powstaje specjalnie na Wasze zamówienie. 

Precious Stones projektowaliśmy z myślą o wiecznym, ponadpokoleniowym pięknie diamentów i animuszu, który gwarantuje ich towarzystwo.

Talisman to pole do popisu dla tych, co stawiają na indywidualizm, a myśl o osobistym amulecie to dla nich odpowiedź na wewnętrzne potrzeby. 

Showing 1–15 of 143 results

Biżuteria BEMOON

Tworząc nasze ozdoby robimy wszystko, by były one zarówno ponadczasowe jak i unikatowe. Do wyrobu naszej biżuterii autorskiej wybieramy wyłącznie kamienie i materiały szlachetne. Bo wiemy, że tylko czerpiąc z natury możemy obdarować Was tym co najlepsze. Odpowiednio pielęgnowana biżuteria może przetrwać lata i być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

#stopfakejewelry

W BEMOON mamy swoje zasady. Cyrkoniom nie każemy udawać diamentu. A srebra nie pozłacamy. Pozwalamy mu być najlepszą wersją siebie. Dlatego nasza biżuteria autorska powstaje bez zbędnego ubarwiania – tylko złoto i srebro. Kamienie naturalne dobieramy zgodnie z zasadą FAIRTRADE – zarówno w trosce o ich blask, jak i skumulowaną energię.

Jak dbać o biżuterię z kamieni i metali szlachetnych?

Wyjątkowa biżuteria wymaga specjalnego traktowania. Dlatego należy pamiętać, aby każdorazowo ściągać swoje ulubione ozdoby przed rozpoczęciem prac domowych czy kąpielą. Nie należy również spać w biżuterii. Pamiętaj, aby zawsze odkładać ją do dołączonych opakowań. Dzięki temu Twoja biżuteria autorska nie porysuje się, ani nie straci swojego naturalnego blasku. Ta zasada dotyczy szczególnie srebrnych wyrobów. W przypadku, gdy zauważysz, że Twoja ozdoba potrzebuje odświeżenia, użyj specjalnej ściereczki do polerowania biżuterii, którą dołączamy do każdego zakupu. Więcej wskazówek odnośnie tego, jak dbać o biżuterię znajdziej na naszym blogu – TUTAJ!