-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

34-39 cm

Naszyjniki o regulowanej długości 34-39 cm

Naszyjniki o regulowanej długości 34-39 cm to niezastąpione chokery na szyję. Łańcuszek regulacyjny pozwala na wygodne dopasowywanie biżuterii do indywidualnych potrzeb. Chcąc nosić wyrób blisko szyi należy zapiąć na najkrótsze ogniwo. Zapinając tuż przy końcu otrzymujemy naszyjnik o długości 39 cm, który delikatnie opada na obojczyki. Dzięki możliwości regulacji, taka ozdoba sprawdzi się w niejednej stylizacji. Dodatkowo krótki naszyjnik o długości 34-39 cm można dwukrotnie owinąć wokół dłoni i nosić jako bransoletkę. 

Biżuterię o wymiarze 34-39 cm

Biżuterię o wymiarze 34-39 cm wykonujemy z najwyższej jakości kamieni szlachetnych, srebra 925 lub złota 585. Tworzymy ją w naszej niewielkiej pracowni pod Wrocławiem. Kamienie nawlekamy na wytrzymałą żyłkę jubilerską, dodajemy łańcuszek regulacyjny, ozdobne zapięcie, a całość zakańczamy srebrną, okrągłą zawieszką. Pamiętaj, że każdy wyrób możesz dowolnie personalizować. Wystarczy tylko, że w uwagach do zamówienia napiszesz nam, co mamy dla Ciebie wygrawerować na blaszce kończącej naszyjnik. Możemy umieścić na niej m.in. ważne słowo, literę, symbol lub datę. W końcu biżuteria to coś więcej niż zwykła ozdoba. 

 

Proces produkcji naszej biżuterii autorskiej wkładamy całe nasze serce, jednak wiemy, że czasem wyroby muszą wytrzymać wiele prób. Dlatego jeśli Twoja biżuteria o długości 34-39 cm się zerwała, daj nam znać. Nieodpłatnie zaprawimy uszkodzony naszyjnik. Wystarczy, że wyślesz na nasz adres kamienie oraz srebrne elementy. W ciągu 14 dni odeślemy wyrób, który będzie na nowo oczarowywał swoim blaskiem.

Showing 1–15 of 18 results