-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

40-45 cm

Naszyjniki z kamieni naturalnych o regulowanej długości 40-45 cm to idealna propozycja na letnie stylizacje. Taką ozdobę można nosić zarówno w parze z ulubioną ozdobą, jak i solo. Ponadczasowy urok tych ozdób sprawi, że będą towarzyszyć Ci one latami. 

Regulowana długość 40-45 cm

Możliwość regulacji długości między 40, a 45 cm daje szansę dopasowania naszyjnika do aktualnej stylizacji. Dla przykładu zapinając na najbliższe ogniwo otrzymamy naszyjnik, który idealnie sprawdzi się do do wysokiego dekoltu. Przepinając ozdobę na długość 45 cm otrzymamy naszyjnik, który idealnie podkreśli kreację z głębiej wyciętym dekoltem.

Wysoka jakość

Każdy wyrób o regulowanej długości 40-45 cm powstaje z najwyższej jakości kruszców. W naszej pracowni łączymy ze sobą najpiękniejsze kamienie szlachetne ze srebrem 925 lub złotem 585. Wszystko po to, by blask naszej biżuterii towarzyszył latami. Noś swoje ukochane wyroby, ale pamiętaj, aby zawsze ściągać je podczas kąpieli lub gdy kładziesz się spać. Dodatkowo możesz od czasu do czasu wypolerować srebrne elementy specjalną ściereczką lub za pomocą odpowiednich płynów. Tak dbając o biżuterię będzie Ci ona towarzyszyć latami. 

 

Każdy naszyjnik o regulowanej długości 40-45 cm zapakujemy w eleganckie opakowanie, dodamy ściereczkę do czyszczenia oraz gałązkę białej szałwii. A jeśli kupujesz ją na prezent, koniecznie daj nam znać. Dołączymy do paczki torebkę w której wręczysz upominek. 

Showing all 9 results