-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Onyks

Onyks kamień – właściwości

Onyks kamień wewnętrznej mocy to idealny amulet dla każdego zdobywcy. Skumulowana w nim moc odpowiada za jego magiczne właściwości. Czarny onyks pomaga w podjęciu słusznej decyzji. Dodatkowo przynosi szczęście osobiste i domowe. Kamień ten niweluje negatywne myślenie i pomaga spojrzeć na sytuację świeżym spojrzeniem. Pomaga w redukcji stresu oraz napięć. Mówi się, że przynosi duchową inspirację i jasność umysłu.

Równoważy wewnętrzną energię, dzięki czemu łatwiej panować nad emocjami mając ze sobą onyks. Działanie nie ogranicza się wyłącznie do sfery emocjonalnej, kamień ten dodatkowo pozytywnie oddziałuje na kości, dzięki czemu jest pomocny przy przewlekłych bólach. Warto jest mieć zawsze pod ręką taki amulet, w którym jest onyks. Właściwości magiczne będą dodawały siły i odwagi, a jego naturalne piękno będzie dodawało uroku każdej stylizacji. 

 

Właściwości onyksu pomagają oderwać się od toksycznej przeszłości. Z nim dużo łatwiej pogodzić się z przeszłością i iść dalej. Dodatkowo niweluje uczucie osamotnienia i daje inspirację do poznawania nowych osób. 

 

Onyks – dla kogo?

Jest to idealny kamień dla osób, które pragną realizować się w życiu zawodowym oraz prywatnych. Minerał ten polelacny dla zodiakalnego Lwa. Dodatkwo osoby, które prazują nad rozwojem czakry podstawy również powinny zaopatrzyć się w ten kamień. Sposób w jaki się go nosi również ma znaczenie. Onyks warto jest mieć zawsze przy sobie. Można go nosić w formie naszyjnika, kolczyków lub pierścionka. 

Onyks czarny – cena

Zastanawiasz się czy onyks jest drogi? Bez obaw – biżuteria z onyksem kosztuje czasem mniej niż 100 złotych. Sam onyks kamień nie jest drogi. Cena wyrobu w dużej mierze zależna jest od kruszców jakie zostały użyte przy oprawianiu. Dużo tańsze będą ozdoby srebrne od złotych, których cena zaczyna się od 500 złotych.  

Decydując się na zakup ozdób z onyksem należy pamiętać, aby ściągać je przed kąpielą lub podczas wykonywania prac domowych. Najlepiej wyroby odkładać do specjalnego pudełką i od czasu do czasu można przetrzeć je ściereczką do polerowania biżuterii.

Showing all 4 results