-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Złoto żółte 585

Jeśli lubisz klasyczne rozwiązania i szanujesz wyroby wysokiej jakości, to wybierz złoto żółte 585. Biżuteria taka nie traci blasku oraz jest dość odporna na zarysowania, dzięki czemu może towarzyszyć latami.  

Żółte złoto próby 585

Zastanawiasz się, który stop wybrać? Żółte złoto próby 585 to gwarancja wysokiej jakości w korzystnej cenie. Taki stop ma ponad połowę czystego złota – 58,5%, dzięki czemu utrzymuje swoją szlachetną barwę. Próba złota 585 inaczej jest nazywana 14-karatową. Jest znacznie lepsza od tańszego zamiennika (333), ponieważ nie ciemnieje i nie wymaga tak częstego czyszczenia. Chcąc wzmocnić blask złota próby 585, wystarczy tylko przetrzeć biżuterię specjalną ściereczką polerującą lub wyczyścić ją w letniej wodzie. Najlepiej wyroby zanurzyć na kilka godzin i delikatnie wyczyścić z kurzu i innych zanieczyszczeń szczoteczką o miękkim włosiu.

 

Połyskujące diamenty, niebieskie szafiry czy intensywne rubiny oprawione w żółte złoto próby 585 to propozycja dla miłośniczek klasycznego piękna. Pierścionek lub naszyjnik wykonany z takich materiałów będzie symbolizował to co najlepsze. Co więcej, może być przekazywany z pokolenia na pokolenie. 

 

Cena złota 585 w wyrobie osiąga od 500 do nawet 800 złotych. Wszystko zależy od ilości pracy jubilera oraz od użytych przez niego materiałów. Ale bez obaw! Decydując się na takie wyroby, zawsze masz możliwość przerobienia nienoszonej biżuterii. Złoto żółte 585 można przetopić i nadać mu nowe życie. Dzięki czemu, szlachetny materiał jest zarówno piękny, jak i ekologiczny. 

Showing 1–15 of 49 results