-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Bemoon

Biżuteria BEMOON powstała z miłości do natury. Każdy element wykonywany jest z najwyższej jakości kamieni szlachetnych oraz metali: srebra lub złota. Nie pozłacamy naszych wyrobów oraz nie każemy cyrkonii udawać diamentu. Akceptujemy i szanujemy to co stworzyła natura w pełni. 

Sklep internetowy z biżuterią BEMOON

Sklep internetowy z biżuterią BEMOON to przestrzeń w której znajdziesz ponadczasowe złote pierścionki z diamentem, naszyjniki z kamieni, chokery na szyję oraz inne nietuzinkowe projekty. 

Be Moon – Monika Bednarek

Nazwa marki inspirowana jest pięknem nocnego nieba, a jej finalna forma to efekt połączenia pierwszych liter nazwiska i imienia założycielki. Be Moon, czyli Bednarek Monika to autorski sklep internetowy z biżuterią, w którym odnajdziesz wyjątkowe wyroby jubilerskie na lata. 

 

Na każdym elemencie naszej biżuterii odnajdziesz wygrawerowaną nazwę BEMOON. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że prawdziwa magia tkwi w szczegółach, dlatego na wybranych wyrobach umieszczamy ozdobny Księżyc lub symbol równowagi. 

 

Złota biżuteria z kamieniami szlachetnymi jest oceniana i każdy element posiada certyfikat autentyczności BEMOON. Dodatkowo każdy kruszec użyty do jej wykonania pochodzi z legalnego i zrównoważonego źródła.

 

Zamówienia pakujemy w eleganckie opakowania z logo marki BEMOON. Dodatkowo dodajemy specjalną ściereczkę do polerowania biżuterii, gałązkę białej szałwii oraz odręcznie napisany przez Monikę list. A jeśli kupujesz ozdobę na prezent, koniecznie daj nam znać. Dodamy torebkę, w której wręczysz swój upominek. 

Showing 1–15 of 173 results