♦ -10% za zapis do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Biżuteria z tanzanitem

Biżuteria z tanzanitem poza urokiem doda Ci pewności siebie i pomoże w otwartej komunikacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Biżuteria z tanzanitem

Biżuteria z tanzanitem to sprawdzony dodatek do codziennych stylizacji. Jego fioletowa barwa podkreśli niejedną letnią kreację. A niegasnący blask to sprawdzony przepis na efekt wow. Można łączyć ją z innymi kamieniami lub nosić solo. Naszyjnik z tanzanitem będzie się dobrze komponował z chokerem z pereł lub labradorytów. 

 

Ten wyjątkowy kamień wydobywany jest wyłącznie w Tanzanii (koło Arusha). Ceniony na rynku jubilerskim zarówno ze względu na swoje piękno, jak i rzadkość. Biżuteria z tanzanitem może stanowić ciekawą propozycję na prezent – dla bliskiej osoby lub samej siebie.

 

Naturalny tanzanit biżuteria

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie biżuterię z tanzanitem naturalnym, który wydobywany jest w Tanzanii. Dostępne wyroby wykonywane są w niewielkiej polskiej pracowni. Naturalne kamienie poza pięknem, mają skumulowaną w sobie dobroczynną moc. Biżuterią z tanzanitami powinien otaczać się każdy, kto obejmuje wysokie stanowisko. Skumulowana w tych kamieniach moc pomaga w otwartej komunikacji i zarządzaniu.

 

Biżuteria srebrna z tanzanitem

Tanzanity tworzą nasze pełne mocy naszyjniki. Wygodne zapięcie oraz łańcuszek regulacyjny wykonany jest z wysokiej jakości srebra 925, dzięki czemu możesz mieć pewność, że kupiona w naszym sklepie biżuteria srebrne z tanzanitem będzie Ci towarzyszyć latami.