-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Kamienie a znak zodiaku
18 maja 2021

Kamienie szlachetne a znaki zodiaku


Zastanawiasz się jakie kamienie dla znaków zodiaku są przeznaczone? Każdy z nas jest inny, to jasne jak słońce. A w poszukiwaniu swojego amuletu możemy kierować się wieloma czynnikami. Można postawić na jego unikatowy urok lub sentymentalne znaczenie. Jednak w wyborze idealnego egzemplarza warto kierować się skumulowaną w kamieniu szlachetnym mocą. Bo w końcu dobrze dobrany amulet nie tylko przynosi szczęście, ale i pozytywnie oddziałuje na samopoczucie. Dlatego jeśli zastanawiasz się co łączy kamienie szlachetne i znaki zodiaku to jesteś w dobrym miejscu. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy jakie kamienie są przypisane znakom zodiaku.

Kamienie dla znaków zodiaku

Dopasowane kamienie dla znaków zodiaku będą dobroczynnie oddziaływać na posiadacza. Dobrze dobrane kryształy mogą pomóc w rozwoju potencjału danej osoby. Dlatego warto poznać przypisane kamienie dla znaków zodiaku. Ponadto dobrze dobrany kryształ będzie pomocny w pracy nad sobą. Dla przykładu uspokajający niepokój ametyst jest polecany znakom, które częściej narażone są na stany lękowe (koziorożec, wodnik, ryby, panna). Diament, jest kamieniem dla znaków zodiaku, które lubią wyróżniać się w towarzystwie i czuć pewność siebie (byk i lew). A łagodzący kamień księżycowy dedykowany jest osobom o wysokiej wrażliwości (rak, waga, skorpion). Te przykładowe kamienie dla znaków zodiaku sprawdzą się również w towarzystwie innym kryształów. Nosząc swoje naszyjniki nie bój się łączyć ich w pary. Kryształy najczęściej potęgują swoje dobroczynne działanie w towarzystwie innych kamieni.

Kamienie przypisane znakom zodiaku

Poniżej przedstawiamy kamienie przypisane znakom zodiaku. Jak widać często te same kryształy polecane są różnym znakom ze względu na ich wielowymiarową moc. Dla przykładu kamień księżycowy sprawdzi się dla znaku zodiaku w Raku, Wadze oraz w Skorpionie. Ponadczasowe perły polecane są Rakom i Bliźniętom. A kojące ametysty Wodnikom, Rybom, Koziorożcom oraz Pannom.

Kamienie szlachetne dla znaków zodiaku grafika

Kamienie szlachetne dla znaków zodiaku:

Polecane są różne kamienie szlachetne dla znaków zodiaków. Zastanawiasz się jaki kamień dla Wodnika? Przez swoją zmienną naturę powinien otaczać się uspokajającym i łagodzącym ametystem. A temperamentnemu bykowi zaleca się otaczanie się kwarcem różowym, który wspomoże rozwój czakry serca. Jednak chcąc stworzyć w pełni spersonalizowany amulet, warto poznać cały swój horoskop. A dobrać można kamienie szlachetne dla znaków zodiaku zarówno w Słońcu, Księżycu i innych elementach osobistego kosmogramu.

Znak zodiaku kamień – jak określić i dobrać?

Swój znak zodiaku znamy od małego. Jednak astrologia nie jest tak łatwa jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka – wiemy to już od starożytności. Zapewne nie raz udało Wam się odnaleźć podobieństwa u spokrewnionych astrologicznie bliskich. Jednak jak to jest możliwe, że dwa zodiakalne lwy mogą się od siebie bardzo różnić? To czym na co dzień określamy znak zodiaku, to tak naprawdę tylko część naszej kosmicznej osobowości. Mówiąc, że jesteśmy spod znaku lwa, przekazujemy informację o tym, w jakim gwiazdozbiorze było Słońce w dniu naszych narodzin. I choć to właśnie ono ma największy wpływ na osobowość, należy pamiętać również o Księżycu, który określa emocjonalność czy Ascendencie tzw. drugim znakiem zodiaku oraz innych planetach. Aby sprawdzić swój dokładny kosmogram należy znać dokładną datę urodzenia wraz z godziną oraz miejscem. Najprościej skorzystać z gotowych astro kalkulatorów – m.in. TUTAJ

Kamienie dla znaków zodiaku – jak wybrać?

Znając swój dokładny kosmogram możemy lepiej zrozumieć siebie. Dzięki czemu łatwiej będzie nam wybrać odpowiedni kamień lub zestaw amuletów. Największy wpływ na osobowość mają gwiazdozbiory w Słońcu, Księżycu oraz Ascendencie. W przypadku problemu z pracą i obowiązkami, warto skupić się na zodiakalnym znaku w Marsie. Jeśli chcemy rozbudzić kreatywną stronę naszej osobowości należy zwrócić uwagę na zodiak w Wenus i do niego dobrać swój kamienny amulet. 

 

Amulet z kamieni – jak nosić?

Należy mieć je zawsze przy sobie. A najlepszym rozwiązaniem jest noszenie ich blisko ciała w formie chokera, naszyjnika, kolczyków czy pierścionka. Dzięki czemu taki amulet będzie bezpośrednio oddziaływał na swojego właściciela. Możesz nosić je w parze z innymi kamieniami, co wzmacnia moc wybranych kryształów. 

Jeśli wciąż masz problem z wyborem odpowiednich kamieni dla swojego znaku zodiaku – napisz do nas. Z przyjemnością pomożemy dopasować odpowiedni amulet.