Do 10.07. darmowa dostawa dla zamówień powyżej 99 PLN ♦  Zapisz się do Newsletter’a i kupuj biżuterię z 10% rabatem.

Rak kamień zodiakalny, grafika.
2 lipca 2021

Rak kamień zodiakalny


Opisać osobę, która w swoim spersonalizowanym horoskopie posiada znak Raka to nie lada wyzwanie. Wyróżnia je silnie rozwinięta wyobraźnia, emocjonalność oraz ambicja, która często doprowadza zodiakalne Raki na wysokie szczebla kariery. Jak zatem pracować nad cechami na których należy nam najmocniej? A jak wyrównać siłę tych, które nie do końca sprzyjają realizacji najskrytszych marzeń? Praca nad sobą nie należy do najprostszych i wie to każdy kto choć raz próbował medytować. Dlatego warto wspomagać ją skumulowaną w kamieniach mocą. Jeśli poszukujesz amuletu, który pomoże Ci rozwinąć się i spełnić postawione cele, to jesteś w dobrym miejscu. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealny amulet zgodny z Twoim osobistym horoskopem.

Kamienie dla Raka

Rak powinien otaczać się kamieniami, które dodają pewności siebie i otwierają na nowe. Ich introwertyczna natura bardzo często blokuje je przed kontaktami z innymi. Przez co zodiakalne Raki mogą mieć problemy z poznaniem nowej osoby czy nawiązaniem relacji w pracy. Ich rozwinięta wyobraźnia może dodatkowo uwydatnić wrodzoną wrażliwość. Dlatego osoby spod znaku Raka, powinny pracować nad otwartością oraz emocjonalną równowagą. Pomocne mogą się okazać perły, kamienie księżycowe, opale oraz pobudzające rubiny.

Kamień księżycowy dla zodiakalnego Raka

Ten wielowymiarowy kamień jest balsamem dla skumulowanych we wnętrzu emocji. Jego działanie uwalnia od wszelkich blokad energetycznych pomagając otworzyć się na nowe. Zodiakalny Rak, który poszukuje równowagi oraz spokoju umysłu powinien postawić na amulet z kamieniem księżycowym. A wszystko to zawdzięczamy skumulowanej w nim mocy, która reguluje pracę hormonów oraz kobiecych cykli. Niezależnie czy postawisz na naszyjnik z kamieni czy na kolczyki, taki amulet przyniesie szczęście zarówno osobiste, jak i domowe.

Modelka prezentuje naszyjniki z kamieni i pereł

Działanie pereł

Klasyczna ozdoba, która poza urokiem i animuszem dodaje pewności siebie. Ozdoba, która powinna znaleźć się w szkatułce każdego zodiakalnego Raka. Naszyjnik z pereł pomaga w realizacji postawionego sobie celu. A skumulowana w nich moc przynosi kreatywne rozwiązania otwierając tym samym na nowe. 

Opal kamień zodiakalny Raka

Ponadprzeciętnie rozwinięta wyobraźnia i kreatywne działanie to cechy, które łączą zodiakalne Raki. Każdy kto chce przekuć swoje pomysły w zawodowy sukces, powinien otaczać się wielowymiarowymi opalami. Skumulowana w nich moc pomaga zwalczyć zahamowania i w jasny sposób przekazać swoje myśli. Dzięki czemu zodiakalne Raki mają łatwość w zobrazowaniu swojego kreatywnego pomysłu innym.

Skumulowana w rubinach moc

Spokojne i często apatyczne usposobienie może niejednego Raka zatrzymać w miejscu. Z pomocą przychodzi skumulowana w rubinach moc. Ten ognisty kamień dodaje energii oraz siły do działania w każdym aspekcie życiowym. Dzięki czemu każdy zodiakalny Rak, który odczuwa spadek energetyczny, może wrócić do formy i ambitnie realizować postawione sobie cele.

Rak kamień zodiakalny – jak nosić?

Taki amulet należy mieć zawsze przy sobie. Najlepiej w formie chokera na szyję, naszyjnika czy kolczyków. Dzięki czemu masz pewność, że wybrane przez Ciebie kamienie nie tylko pozytywnie oddziałują na samopoczucie, ale dodają szyku i wdzięku.

Polecane produkty

Choker na szyję z kamieni rubinów Promocja!
Zobaczarrow_right

Choker na szyję z rubinów

209,00 
Zobaczarrow_right
Naszyjnik z kamieniem księżycowym oraz choker z pereł na modelce Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kamieni księżycowych

190,00 209,00 
Choker na szyję z perłą na modelce.
Zobaczarrow_right