-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Rak kamień zodiakalny, grafika.
2 lipca 2021

Rak kamień zodiakalny


Opisać osobę, która w swoim spersonalizowanym horoskopie posiada znak Raka to nie lada wyzwanie. Wyróżnia je silnie rozwinięta wyobraźnia, emocjonalność oraz ambicja, która często doprowadza osoby spod znaku Raka na wysokie szczebla kariery. Jak zatem pracować nad cechami na których zależy najmocniej? A jak wyrównać siłę tych, które nie do końca sprzyjają realizacji najskrytszych marzeń? Praca nad sobą nie należy do najprostszych i wie to każdy kto choć raz próbował medytować. Dlatego warto wspomagać ją skumulowaną w kamieniach mocą. Jeśli zodiakalny talizman, który pomoże Ci rozwinąć się i spełnić postawione cele, to jest to czego szukasz, to jesteś w dobrym miejscu. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealny amulet zgodny z Twoim osobistym horoskopem. W tym artykule poznasz wszystkie kamienie przynoszące szczęście Rakowi.

Kamienie dla Raka

Rak powinien otaczać się kamieniami, które dodają pewności siebie i otwierają na nowe. Ich introwertyczna natura bardzo często blokuje je przed kontaktami z innymi. Przez co zodiakalne Raki mogą mieć problemy z poznaniem nowej osoby czy nawiązaniem relacji w pracy. Ich rozwinięta wyobraźnia może dodatkowo uwydatnić wrodzoną wrażliwość. Dlatego osoby spod tego znaku, powinny pracować nad otwartością oraz emocjonalną równowagą.

Kamienie pasujące do znaku Raka to:

  • perły,
  • kamienie księżycowe,
  • opale,
  • awenturyn,
  • chryzopraz,
  • karneol
  • rubiny.

Szczęśliwy kamień dla Raka – kamień księżycowy

Ten wielowymiarowy kryształ jest balsamem dla skumulowanych we wnętrzu emocji. Uwalnia od wszelkich blokad energetycznych i pomaga otworzyć się na nowe – taki właśnie jest księżycowy kamień. Rak, który poszukuje równowagi oraz spokoju umysłu powinien postawić na amulet z tym kryształem. A wszystko to zawdzięczamy skumulowanej w nim mocy, która reguluje pracę hormonów oraz kobiecych cykli. Niezależnie czy postawisz na naszyjnik z kamieni czy na kolczyki, taki amulet przyniesie szczęście zarówno osobiste, jak i domowe. Dlatego mówi się, że jest to szczęśliwy kamień dla Raka.

Naszyjnik dla zodiakalnego Raka na modelce

Działanie pereł – zodiakalny talizman

Klasyczna ozdoba, która poza urokiem i animuszem dodaje pewności siebie. Ozdoba, która powinna znaleźć się w szkatułce każdego zodiakalnego Raka. Naszyjnik z pereł pomaga w realizacji postawionego sobie celu. Skumulowana w nich moc przynosi kreatywne rozwiązania. Dodatkowo dużo łatwiej otworzyć się na nowe z amuletem, w którym jest perła. Ta energia kamieni dla Raka będzie działać jak magnes na szczęście oraz sukces.

Opal kamień zodiakalny Raka

Ponadprzeciętnie rozwinięta wyobraźnia i kreatywne działanie to cechy, które posiada każdy Rak. Kamień zodiakalny, który pomaga przekuć pomysły w zawodowy sukces to opal. Dlatego każdy kto marzy o karierze, powinien otoczyć się takim amuletem. Skumulowana w nich moc pomaga zwalczyć zahamowania i w jasny sposób przekazać swoje myśli. Dzięki czemu, zodiakalne Raki mają łatwość w zobrazowaniu swojego kreatywnego pomysłu innym. Co więcej, opal kamień nadaje uczuciom sensu i głębi. Dlatego mówi się, że są to kamienie przynoszące szczęście Rakowi w miłości.

Kamień wzmacniający znak Raka – rubin

Spokojne i często apatyczne usposobienie może zatrzymać w miejscu niejednego Raka. Z pomocą przychodzi skumulowana w rubinach moc. Ten ognisty kryształ dodaje energii oraz siły do działania w każdym aspekcie życiowym. Dzięki czemu mówi się, że jest to idealny kamień dla Raka, który odczuwa spadek energetyczny. Otaczając się nim, osoba może wrócić do formy i ambitnie realizować postawione sobie cele.

Karneol – kamienie urodzeniowe

Wybierając kamienie urodzeniowe dla osób posiadających znak zodiaku Rak nie można zapomnieć o krysztale karneol. Jest to czerwona odmiana chalcedonu, która pomaga w pełni wyrazić siebie. Mówi się, że kamień ten pomaga zapomnieć o przeszłości otwiera na nowe – szczególnie w sferze uczuciowej. Zamiennie można nosić biały chalcedon, który również pozytywnie oddziałuje na czakrę serca.

Energia kamieni dla Raka

Dla zodiakalnego Raka ważna jest praca nad równowagą emocjonalną i otwartością na nowe doświadczenia. Kamienie urodzeniowe takie jak perły, kamienie księżycowe czy opale mogą być niezwykle pomocne, ponieważ mają właściwości uspokajające i otwierające umysł na nowe perspektywy. W szczególności kamień księżycowy, z jego zdolnością do uwalniania od blokad emocjonalnych, może być doskonałym towarzyszem dla Raka w dążeniu do równowagi i spokoju.

Dla Raka, który marzy o zawodowym sukcesie opal może być szczególnie wartościowym kamieniem, ponieważ pomaga przekuć pomysły w działania i wyrazić swoją kreatywność w sposób klarowny i przekonujący. Natomiast rubin z jego energią i siłą może być nieocenionym wsparciem dla Raka w momentach, gdy brakuje mu motywacji lub energii do działania.

Biżuteria dla Raka – jak nosić?

Taki amulet należy mieć zawsze przy sobie. Najlepiej w formie chokera na szyję, naszyjnika czy kolczyków. Dzięki czemu masz pewność, że wybrane przez Ciebie kamienie nie tylko pozytywnie oddziałują na samopoczucie, ale dodają szyku i wdzięku. Można tworzyć zestawy lub nosić solo swój kamień zodiakalny. Rak, który otoczy się swoimi szczęśliwymi kryształami z łatwością osiągnie każdy postawiony sobie cel. Biżuteria dla Raka z kamieniami zodiakalnymi to idealny pomysł na prezent – zarówno dla bliskiej osoby, jak i samej siebie.

Bransoletka znak zodiaku Rak – sprawdź!

Polecane produkty