-10% z kodem MOON10 ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Rak kamień zodiakalny, grafika.
2 lipca 2021

Rak kamień zodiakalny


Opisać osobę, która w swoim spersonalizowanym horoskopie posiada znak Raka to nie lada wyzwanie. Wyróżnia je silnie rozwinięta wyobraźnia, emocjonalność oraz ambicja, która często doprowadza zodiakalne Raki na wysokie szczebla kariery. Jak zatem pracować nad cechami na których należy nam najmocniej? A jak wyrównać siłę tych, które nie do końca sprzyjają realizacji najskrytszych marzeń? Praca nad sobą nie należy do najprostszych i wie to każdy kto choć raz próbował medytować. Dlatego warto wspomagać ją skumulowaną w kamieniach mocą. Jeśli poszukujesz amuletu, który pomoże Ci rozwinąć się i spełnić postawione cele, to jesteś w dobrym miejscu. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealny amulet zgodny z Twoim osobistym horoskopem. W tym artykule dowiesz się jaki kamień dla Raka jest najlepszy.

Kamienie dla Raka

Rak powinien otaczać się kamieniami, które dodają pewności siebie i otwierają na nowe. Ich introwertyczna natura bardzo często blokuje je przed kontaktami z innymi. Przez co zodiakalne Raki mogą mieć problemy z poznaniem nowej osoby czy nawiązaniem relacji w pracy. Ich rozwinięta wyobraźnia może dodatkowo uwydatnić wrodzoną wrażliwość. Dlatego osoby spod teho znaku, powinny pracować nad otwartością oraz emocjonalną równowagą. Pomocne kamienie dla Raka to: perły, kamienie księżycowe, opale oraz pobudzające rubiny.

Szczęśliwy kamień dla Raka

Ten wielowymiarowy kryształ jest balsamem dla skumulowanych we wnętrzu emocji. Uwalnia od wszelkich blokad energetycznych i pomaga otworzyć się na nowe – taki właśnie jest księżycowy kamień. Rak, który poszukuje równowagi oraz spokoju umysłu powinien postawić na amulet z tym kryształem. A wszystko to zawdzięczamy skumulowanej w nim mocy, która reguluje pracę hormonów oraz kobiecych cykli. Niezależnie czy postawisz na naszyjnik z kamieni czy na kolczyki, taki amulet przyniesie szczęście zarówno osobiste, jak i domowe. Dlatego mówi się, że jest to szczęśliwy kamień dla Raka.

Naszyjnik dla zodiakalnego Raka na modelce

Działanie pereł

Klasyczna ozdoba, która poza urokiem i animuszem dodaje pewności siebie. Ozdoba, która powinna znaleźć się w szkatułce każdego zodiakalnego Raka. Naszyjnik z pereł pomaga w realizacji postawionego sobie celu. Skumulowana w nich moc przynosi kreatywne rozwiązania. Dodatkowo dużo łatwiej otworzyć się na nowe posiadając ten kamień. Zodiakalny Rak, który otoczy się perłami częściej będzie przyciągał szczęście oraz sukces.

Opal kamień zodiakalny Raka

Ponadprzeciętnie rozwinięta wyobraźnia i kreatywne działanie to cechy, które posiada każdy Rak. Kamień zodiakalny, który pomaga przekuć pomysły w zawodowy sukces to opal. Dlatego każdy kto marzy o karierze, powienien otoczyć się takim amuletem. Skumulowana w nich moc pomaga zwalczyć zahamowania i w jasny sposób przekazać swoje myśli. Dzięki czemu, zodiakalne Raki mają łatwość w zobrazowaniu swojego kreatywnego pomysłu innym.

Rak kamień siły

Spokojne i często apatyczne usposobienie może zatrzymać w miejscu niejednego Raka. Z pomocą przychodzi skumulowana w rubinach moc. Ten ognisty kryształ dodaje energii oraz siły do działania w każdym aspekcie życiowym. Dzięki czemu mówi się, że jest to idealny kamień dla Raka, który odczuwa spadek energetyczny. Otaczając się nim, osoba może wrócić do formy i ambitnie realizować postawione sobie cele.

Rak kamień zodiakalny – jak nosić?

Taki amulet należy mieć zawsze przy sobie. Najlepiej w formie chokera na szyję, naszyjnika czy kolczyków. Dzięki czemu masz pewność, że wybrane przez Ciebie kamienie nie tylko pozytywnie oddziałują na samopoczucie, ale dodają szyku i wdzięku. Można tworzyć zestawy lub nosić solo swój kamień zodiakalny. Rak, który otoczy się swoimi szczęśliwymi kryształami z łatwością osiągnie każdy postawiony sobie cel.