-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

22 listopada 2022

Strzelec – kamień zodiakalny


Optymizm i niemal niekończąca się energia to cechy, którymi wyróżnia się zodiakalny Strzelec. Kamień, który ma służyć na co dzień powinniec działać w szczególności ochronnie. Osoby urodzone w tym znaku mają niekończącą się liczbę pomysłów, dlatego warto zadbać o dodatkowe wzmocnienie w postaci osobistego amuletu. Więc jeśli zastanawiasz się jaki jest szczęśliwy kamień dla osób spod znaku zodiaku Strzelec, to jesteś w dobrym miejscu.

Kamienie dla Strzelca

Dobór odpowiedniego amuletu może pomóc w szybszym rozwinięciu wrodzonych predyspozycji. Dlatego warto się zastanowić nad życiowym celem i z taką intencją podchodzić do poszukiwań. Wybierając kamienie naturalne dla Strzelca najlepiej typować te, które pomagają w rozwoju intuicji. Dzięki której osoby urodzone w tym znaku dużo łatwiej osiągają sukces w życiu zawodowym. Jeśli jednak dana osoba odczuwa niepokój i chciałaby odnaleźć wewnętrzny spokój, to warto postawić na kamień dla Strzelca, który wprowadzi harmonię.

Strzelec – jaki kamień?

Zatem rodzi się pytanie: jaki kamień dla Strzelca? Otóż polecanych jest kilka i należy wybrać ten, który przyciąga swoim urokiem lub którego działanie odpowiada aktualnym potrzebom. Szczęśliwe kamienie dla Strzelca to: kwarc dymny, labradoryt, lapis lazuli, rubin, tanzanit i topaz.

Kwarc dymny – kamień szczęścia dla Strzelca

Skumulowana w kwarcach moc wspomaga intuicję oraz chroni poprzez rozpraszanie negatywnych emocji. Co więcej może pomagać w rozwoju kariery oraz przeciwdziałać nadmiernemu wydawaniu pieniędzy. Dlatego mówi się, że jest to szczęśliwy kamień dla osób spod tego znaku, w szczególności gdy chcą one rozwijać się zawodowo. Kamień przyciąga pozytywną energię, dlatego biżuteria z kwarcem to dobry pomysł na amulet.

Labradoryt – kamień dla Strzelca

Kamień dla Strzelca, który w pełni rozwinie jego predyspozycje. Znak ten powienien podejmować decyzje po dokładnym przemyśleniu, a nie przez impuls. Dlatego zodiakalne Strzelce powinny otaczać się tym minerałem. Moc labradorytu korzystnie wpływa na jasność umysłu oraz intuicję. Mówi się, że przynosi jasność umysłu, dzięki czemu pozwala dostrzec wiele możliwości naraz.

Lapis lazuli – kamień zodiakalny strzelca

Jest to idealny kamień Strzelca, który ma problem z organizacją i skupieniem myśli. Taki amulet pomoże doprowadzić niejeden projekt do końca. Co więcej minerał ten wzmacnia siłę, mądrość oraz twórczą ekspresję konieczną do mądrego zarządzania. Osoby spod znaku Strzelca bardzo dużo myślą, a wraz z tym rozwijają się duchowo oraz psychicznie. Przez swoją wrażliwość często są narażone na strany depresyjne, dlatego bardzo ważnym elementem ich życia jest odpoczynek oraz regeneracja. Skumulowana w tym minerale moc pomaga Strzelcowi odnaleźć odprężenie i przynosi spokój. Co za tym idzie, kamień lapis lazuli będzie również niezastąpiony podczas zasypiania.

Rubin dodaje energii

Ten z natury optymistyczny znaki zodiaku naraży jest na wypalenie oraz depresje. Dlatego w stanach niepokoju, smutku oraz niemocy powinny otaczać się rubinami. Ten kamień szlachetny dla Strzelca jest jak dawka czystej energii. Skumulowana w nim moc pomaga Strzelcowi przejść przez zmiany i zacząć od nowa. Dodaje woli walki, pewności siebie oraz chroni przed tym co negatywne. Wspomaga mądrość duchową oraz sprzyja oświeceniu.

Tanzanit, jako kamień Strzelca

Choć osoby urodzone w tym znaku nie należą do małomównych, to czasem mogą mieć problem podczas wyrażania swych myśli i uczuć. Dlatego niebieski tanzanit to kamień Strzelca, który pracuje nad otwartą komunikacją. Minerał ten korzystnie wpływa na czakrę gardła, dzięki czemu pomaga w wyrażaniu siebie. Nie bez powodu tanzanit jest nazywany kamieniem komunikacji miłości. Warto się nim otaczać również podczas medytacji oraz wizualizacji marzeń. Można postawić na surowy kamień lub nosić naszyjnik z tanzanitem, który na co dzień będzie pozytywnie oddziaływał na właściciela.

Topaz – kamień pozytywnego myślenia

Niezależnie jaki odcień posiada ten kamień, Strzelec “wyciągnie” z niego to co najlepsze. Wspomaga kreatywność, racjonalne myślenie oraz twórczą ekspresję. Dzięki czemu topaz otwiera na bogactwo i dostatek. Będzie pomocny podczas chwil zwątpienia, ponieważ przeciwdziała negatywnemu myśleniu oraz stanom lękowym. Co więcej, niebieski topaz będzie wspierał komunikację oraz przyniesie harmonię między ciałem, a duchem.