...

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj rabat -10% ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Żółty choker z cytrynów naturalnych

Choker na szyję z naturalnych cytrynów z ozdobnym zakończeniem BEMOON i łańcuszkiem regulacyjnym, które zostały wykonane ze srebra próby 925.

Regulowana długość chokera: 34-38 cm. Wymiary kamieni: 3 mm.

Cena: 199,00 215,00 
- +

card_giftcard
Pakujemy
na prezent
local_shipping
Darmowa dostawa
od 190 PLN!
grade
Wysyłka
do 48 h
euro_symbol
Wysyłamy do krajów
Unii Europejskiej

Opis

Żółty choker na szyję z cytrynów

Naszyjnik typu choker oczaruje Cię swoją migotliwą naturą. A wszystko to dzięki specjalnemu szlifowi fasetowemu, któremu zostały poddane kamienie. W cały proces produkcji dorzucamy odrobinę magii. Tworzymy go w pełni ręcznie w naszej niewielkiej pracowni. Nawlekamy kamienie, następnie dopełniamy ozdobę srebrnym zakończeniem i na zawieszce – tuż przy samym zapięciu, grawerujemy symbol równowagi BEMOON.

✓ Twój choker z żółtym kamieniem – naturalnym cytrynem zapakujemy w ekologiczne i eleganckie pudełko. Do paczki dodamy gałązkę białej szałwii i ściereczkę do polerowania biżuterii. A jeśli kupujesz biżuterię z cytrynem na prezent, zaznacz opcję nieodpłatnego jej pakowania. Dorzucimy torebkę do której umieścisz swój upominek.

Naturalne działanie cytrynów

Mówi się, że cytryn jest kamieniem pieniężnym, który każdemu posiadaczowi przynosi dostatek i bogactwo. Nic w tym dziwnego, skoro jego naturalna moc pomaga w podejmowaniu decyzji, nauce jak i rozwiązywaniu problemów. Ponadto biżuteria z cytrynem wspomaga rozwój czakry splotu słonecznego. A ta odpowiada za wewnętrzną determinację i łatwość w realizacji swoich najskrytszych marzeń. Noś swój choker naszyjnik z cytrynów zawsze przy sobie i pozwól mu działać. Z takim naturalnym amuletem dużo przyjemniej dąży się do celu, to jasne jak słońce. Ale pamiętaj, by ściągać go przed kąpielą lub gdy kładziesz się spać. Tak troszcząc się o swoją biżuterię z cytrynem możesz mieć pewność, że będzie Ci dodawać uroku latami.

ZODIAK: BARAN, BLIŹNIĘTA, LEW, WAGA


Choker naszyjnik z kamieni naturalnych – cytryn

Cytryn to kamień, który od razu przyciąga uwagę swoim ciepłym, miodowo-złotym odcieniem. Jest energetyczny, ale nie krzykliwy – idealny dla osób, które lubią dodać do stylizacji odrobinę światła i koloru, nie rezygnując przy tym z klasycznej formy.

Naszyjnik choker z kamieni cytrynów to świetny wybór na co dzień – pasuje do prostych T-shirtów, casualowych koszul czy swetrów w naturalnych kolorach. Świetnie współgra z neutralną paletą barw, ale potrafi też fajnie kontrastować z czernią czy denimem. To detal, który odświeża stylizację i nadaje jej lekko wakacyjnego, ale wciąż miejskiego charakteru.

Choker z naturalnych kamieni cytrynu dobrze odnajduje się także w bardziej eleganckich zestawieniach – sprawdzi się z prostą sukienką czy marynarką, dodając całości świeżości i lekko błyszczącego akcentu. Jest lekki wizualnie, ale zdecydowanie nie nudny.

W kolekcji ręcznie robionej biżuterii BEMOON znajdziesz naszyjnik choker z cytrynów zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie prostą formę z charakterem. To biżuteria, która dobrze wygląda i dobrze się nosi – niezależnie od tego, czy jesteś w biegu, czy właśnie zaczynasz weekend.

Może spodoba się również…

Srebrne kolczyki koła z cytrynem naturalnym
Zobaczarrow_right

Srebrne kolczyki z cytrynem RARE

95,00 189,00 
Biały choker na szyję z kamieni księżycowych.
Zobaczarrow_right

Choker z kamieni księżycowych

199,00 215,00 
Bransoletka z cytrynem srebrna RARE
Zobaczarrow_right

Bransoletka z cytrynem srebrna RARE

199,00