-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Jaki kamień dla Bliźniąt?
25 maja 2021

Bliźnięta kamień zodiakalny


Aktywne, wszechstronne i spostrzegawcze – takie właśnie są osoby reprezentujące znak zodiaku Bliźnięta. I niezależnie czy ten gwiazdozbiór występuje w Słońcu, Księżycu czy Ascendencie. Każdy kto go posiada na swojej astrologicznej mapie, odczuwa silne działanie żywiołu powietrza i wrodzonej, zmiennej naturze. Jak dobrać idealny kamień Bliźniąt, który pomoże rozwinąć te cechy na których zależy najbardziej? Lub pomoże w pracy nad tymi, które oddalają od życiowego spełnienia? Przedstawiamy Wam kilka wskazówek, które pomogą Wam wybrać najlepsze kamienie dla Bliźniąt. Bo w końcu prawdziwa biżuteria to dar zarówno dla ciała, jak i ducha. A noszenie kamieni szlachetnych przez Bliźnięta może zbliżyć je do upragnionego celu.

Kamienie narodzin Bliźnięta

Osoby urodzone spod znaku Bliźniąt w poszukiwaniu swojej drogi powinny otaczać się kamieniami równoważącymi energię. Wyrabiając stałość w swoim działaniu i zachowaniu są one w stanie sięgnąć gwiazd w wielu życiowych aspektach. Dlatego warto poznać moc poszczególnych kamieni, by móc wybrać odpowiednia kamienie. Dla Bliźniąt w szczególności poleca się agaty, które wprowadzają harmonię w niemal każdym aspekcie życiowym. Niezależnie od koloru czy rodzaju – to właśnie nimi powini się otaczać najczęściej. Mówi się, że jest to kamień narodzin Bliźniąt.

Agat – Bliźnięta kamień zodiakalny

Skumulowana w agatach moc równoważy każdą życiową energię. Noszenie kamieni szlachetnych przez Bliźnięta pozytywnie wpływa na aspekt: zdrowotny, emocjonalny oraz seksualny. Dlatego każdy zodiakalny Bliźniak, który poszukuje spokoju, powinien postawić na taki amulet, ponieważ jest to kamień szlachetny wspierający bliźnięta najbardziej. Kolorowy naszyjnik, a może zielony choker z agatów indyjskich? Niezależnie na jaki rodzaj tego kamienia postawi, taka ozdoba poza urokiem doda opanowania oraz pomoże w podjęciu niejednej decyzji. To właśnie agat wydobywa pozytywne cechy Bliźniąt. Dzięki niemu osoby urodzone w tym znaku mogą osiągać wymarzone cele. Dlatego właśnie o nim mówi się, że jest to szczęśliwy kamień bliźniąt.

Naszyjnik z pereł i kolorowy naszyjnik z agatów.

 

Jaki kamień szlachetny dla Bliźniąt?

Jeśli zastanawiasz się jaki kamień dla bliźniąt jest najlepszy, to jesteś w dobrym miejscu. Osoby reprezentujące znak zodiaku Bliźnięta w wyborze swoich naturalnych amuletów powinny postawić na agaty, perły, cytryny oraz tanzanity. Kryształy te w pełni rozwijają potencjał, który ukryty w sobie mają zodiakalne bliźnięta. Kamień ten może być noszony w formie naszyjnika, pierścionka lub luzem w torebce. Są to idealne kamienie dla Bliźniąt, ponieważ pomagają one rozwinąc ich naturalny potencjał.

Perły – kamień dla Bliźniąt

W osiągnięciu sukcesu życiowego niezbędny jest wewnętrzny spokój. Niezależnie od tego czy chcemy rozwijać się duchowo, czy też zawodowo. Samopanowanie to cecha, która sprawdza się w niejednej życiowej sytuacji. Dlatego to właśnie perły polecane są zodiakalnym Bliźniętom, którym impulsywność zazwyczaj nie jest obca. A taki amulet w postaci chokera z pereł poza opanowaniem, doda uroku i uzupełni niejedną stylizację.  Co więcej, uważa się, że noszenie pereł może pomóc w rozwijaniu intuicyjnych zdolności oraz wzbogacać praktyki medytacyjne.

Bransoletki z pereł nieregularnych na modelach

Cytryn – pieniężny amulet Bliźnięta

Spostrzegawczość oraz szybkość w działaniu to cechy, które z pewnością wyróżniają zodiakalne Bliźnięta. Jednak nie zawsze udaje się im w pełni wykorzystać potencjał w karierze zawodowej. Dlaczego? Ponieważ nadmierna impulsywność rzadko idzie w parze z sukcesem. Dlatego warto jest zaopatrzyć się w tzw. kamień pieniężny dla Bliźniąt. Idealnym sposobem na nierozstawanie się z nim jest noszenie go w formie biżuterii. Dlatego naszyjnik z cytrynem powinny mieć osoby urodzone spod znaku Bliźniąt. Pomaga on w podejmowaniu dobrych decyzji oraz otwiera umysł na nowe. Mówi się, że jest to kamień pieniężny, który każdemu posiadaczowi przynosi dostatek oraz bogactwo. Ponadto jego działanie łagodzi gniew i pozytywnie wpływa na czystość relacji – nie tylko zawodowych. Ten kamień pieniężny dla Bliźniąt poza spokojem, dodaje również uroku. Czy jest to kamień szczęścia dla Bliźniąt? Nie wiemy, z pewnością zapewni wiele pięknych momentów i wspomnień.

Tanzanit Bliźnięta

Astrolodzy są co do jednego zgodni. Komunikatywność jest jedną z ważniejszych cech osobowościowych zodiakalnych Bliźniąt. Osoby urodzone w tym znaku nie mają problemu w nawiązaniu nowych relacji. Jednak czasem mogą mieć trudności z ich utrzymaniem. Dlatego warto jest zaopatrzyć się w naszyjnik z tanzanitem. Skumulowana w nich moc otwiera na komunikację miłości, która pomaga w utrzymaniu szczerych relacji.  Dzięki czemu mówi się, że jest to kamień komunikacji dla Bliźniąt.

Kamień księżycowy

Właściwości kamienia szlachetnego dla Bliźniąt symbolicznie powiązane są z energią księżyca. Mówi się, że te minerały pomagają w rozwijaniu intuicji oraz odkrywaniu głębszych warstw swojej osobowości. Znane z symbolizowania spokoju i harmonii mogą zapewnić Bliźniętom emocjonalną stabilność i zrozumienie ich własnych uczuć. Pomagają również Bliźniętom w utrzymaniu jasności umysłu oraz radzeniu sobie z nadmiarem bodźców w ich otoczeniu. Dzięki noszeniu kamieni księżycowych Bliźnięta mogą rozwijać swoją intuicję, zrozumienie siebie oraz relacji z innymi, co przyczynia się do większej harmonii i równowagi w ich życiu.

Naszyjnik choker z kamieni księżycowych na modelce

Onyks Bliźnięta

Onyks, dzięki swojej mocy stabilizującej i ochronnej może być doskonałym kamieniem dla Bliźniąt, które z natury są wszechstronne i dynamiczne. Wzmacniając zdolność do zachowania spokoju i równowagi emocjonalnej, onyks może pomóc Bliźniętom w utrzymaniu koncentracji i skupienia w dynamicznym świecie, w którym się poruszają. Jego właściwości oczyszczające mogą również być korzystne dla Bliźniąt, pomagając im pozbyć się negatywnych energii i znieść stres związany z ich pełnym tempa życiem. Noszenie onyksu jako amuletu może być dla Bliźniąt sposobem na wzmacnianie ich wrodzonych cech i osiąganie życiowego spełnienia poprzez utrzymanie równowagi i spokoju wewnętrznego. Co więcej, minerał ten dodaje siły i motywacji, dzięki czemu uważa się, że jest to kamień odwagi dla Bliźniąt.

Jak nosić kamienie zodiakalne?

Znasz już najlepsze kamienie dla Bliźniąt. Wybierając możesz sugerować się skumulowaną w nich mocą lub intuicją. Najważniejsze jest to, aby jak najczęściej mieć swój amulet mocy przy sobie. W formie naszyjnika, kolczyków pierścionka lub choker na szyje. Dzięki czemu możemy mieć pewność, że właściwości kamienia szlachetnego dla Bliźniąt będą zawsze pozytywnie wpływać na samopoczucie oraz samoocenę posiadacza.

Psst… więcej informacji odnośnie określania znaku zodiaku w Słońcu, Księżycu czy Ascendencie przeczytasz w artykule na naszym blogu. TUTAJ!