Do 10.07. darmowa dostawa dla zamówień powyżej 99 PLN ♦  Zapisz się do Newsletter’a i kupuj biżuterię z 10% rabatem.

Jaki kamień dla Bliźniąt?
25 maja 2021

Bliźnięta kamień zodiakalny


Aktywne, wszechstronne i spostrzegawcze – takie właśnie są osoby urodzone w znaku Bliźniąt. I niezależnie czy ten gwiazdozbiór występuje w Słońcu, Księżycu czy Ascendencie. Każdy kto go posiada na swojej astrologicznej mapie, odczuwa silne działanie żywiołu powietrza i wrodzonej, zmiennej naturze. Jak dobrać idealny kamień dla Bliźniąt, który pomoże rozwinąć te cechy na których nam zależy najbardziej? Lub pomoże w pracy nad tymi, które oddalają od życiowego spełnienia? Przedstawiamy Wam kilka wskazówek, które przydadzą się w wyborze idealnego kamienia dla Bliźniąt. Bo w końcu prawdziwa biżuteria to dar zarówno dla ciała, jak i ducha.

Kamienie dla Bliźniąt

Zodiakalne Bliźnięta w poszukiwaniu swojej drogi powinny otaczać się kamieniami równoważącymi energię. Wyrabiając stałość w swoich działaniach i zachowaniach są one w stanie sięgnąć gwiazd w wielu życiowych aspektach. Dlatego w doborze swoich naturalnych amuletów powinny postawić na agaty, perły, cytryny oraz tanzanity. 

Agat – Bliźnięta kamień zodiakalny

Skumulowana w agatach moc równoważy każdą życiową energię. Pozytywnie wpływa na aspekt: zdrowotny, emocjonalny oraz seksualny. Dlatego każdy zodiakalny Bliźniak, który poszukuje spokoju, powinien postawić na amulet wykonany właśnie z tego kamienia. Kolorowy naszyjnik, a może zielony choker z agatów indyjskich? Niezależnie na jaki rodzaj tego kamienia postawi, taka ozdoba poza urokiem doda opanowania oraz pomoże w podjęciu niejednej decyzji. 

Naszyjnik z pereł i kolorowy naszyjnik z agatów.

 

Uspokajająca moc pereł

W osiągnięciu sukcesu życiowego niezbędny jest wewnętrzny spokój. Niezależnie od tego czy chcemy rozwijać się duchowo, czy też zawodowo. Samopanowanie to cecha, która sprawdza się w niejednej życiowej sytuacji. Dlatego to właśnie perły polecane są zodiakalnym Bliźniętom, którym impulsywność zazwyczaj nie jest obca. A taki amulet w postaci chokera z pereł poza opanowaniem, doda uroku i uzupełni niejedną stylizację. 

 

Działanie cytrynów

Spostrzegawczość oraz szybkość w działaniu to cechy, które z pewnością wyróżniają zodiakalne Bliźnięta. Jednak nie zawsze udaje się im w pełni wykorzystać swój potencjał w karierze zawodowej. Dlaczego? Ponieważ impulsywność rzadko idzie w parze z sukcesem. Dlatego warto jest zaopatrzyć się w naszyjnik z cytrynem. Pomaga on w podejmowaniu dobrych decyzji oraz otwiera umysł na nowe. Mówi się, że jest to kamień pieniężny, który każdemu posiadaczowi przynosi dostatek oraz bogactwo. Ponadto jego działanie łagodzi gniew i pozytywnie wpływa na czystość relacji – nie tylko zawodowych

 

Tanzanit – zodiakalny kamień bliźniąt

Astrolodzy są co do jednego zgodni. Komunikatywność jest jedną z ważniejszych cech osobowościowych zodiakalnych Bliźniąt. Osoby urodzone w tym znaku nie mają problemu w nawiązaniu nowych relacji. Jednak czasem mogą mieć trudności z ich utrzymaniem. Dlatego warto jest zaopatrzyć się w naszyjnik z tanzanitem. Skumulowana w nich moc otwiera na komunikację miłości, która pomaga w utrzymaniu szczerych relacji. 

 

Bliźnięta kamień zodiakalny – jak nosić?

Ważne jest, aby mieć go zawsze przy sobie. W formie naszyjnika, chokera, kolczyków czy pierścionka. Dzięki czemu możemy mieć pewność, że kamienie nie tylko będą poprawiać samopoczucie, ale dodadzą również wdzięku niemal każdej stylizacji.

 

Psst… więcej informacji odnośnie określania znaku zodiaku w Słońcu, Księżycu czy Ascendencie przeczytasz w artykule na naszym blogu. TUTAJ!

Polecane produkty

Kolorowy naszyjnik z kamieni szlachetnych Promocja!
Zobaczarrow_right

Naszyjnik z kolorowych kamieni NEBULOSA

209,00 219,00 
Zielony choker na szyję z kamieni naturalnyc Promocja!
Zobaczarrow_right

Choker z agatów indyjskich

170,00 
Monika ma na szyi choker z pereł, Promocja!
Zobaczarrow_right

Choker z dużych pereł

172,00 
Choker na szyję z tanzanitem Promocja!
Zobaczarrow_right

Choker na szyję z tanzanitów

172,00