Zapisz się do naszego księżycowego NEWSLETTERA i uzyskaj kod

☽ -10% na pierwsze zamówienie  ☾

DARMOWA DOSTAWA KURIEREM 

NATURALNE POCHODZENIE


BIŻUTERIA BEMOON wykonana jest wyłącznie kamieni i kruszców szlachetnych. Jest wyrobem ręcznym, najwyższej jakości, dlatego daję gwarancję, że jej blask nigdy nie zgaśnie.Biżuteria powstaje ze złota (14-karatowego) o próbie 585 lub srebra 925. Tylko w kwestii jakości nie idę na kompromis. Dlatego kupując u mnie swoją ulubioną biżuterię masz pewność, że użyte  złoto jest bardzo wysokiej jakości. Biżuterię srebrną poddaję procesowi oksydacji tzw. postarzania. Srebro jest materiałem, który w przeciwieństwie do złota ciemnieje (utlenia się). Znając materiały na których pracuję od lat robię wszystko, aby wydobyć ich naturalne piękno. Zamiast sztucznie powlekać srebro innym metalem pozwalam mu być sobą.  Na pierwszym miejscu stawiam na jakość produktów. I aby pomóc Ci dbać o Twoją księżycową biżuterię do każdego zamówienia dołączam specjalną ściereczkę do czyszczenia biżuterii. Biżuteria została stworzona, aby nieść szczęście spowodowane przyjemnością obdarowywania, bycia obdarowywanym, noszenia jak i przekazywania z pokolenia na pokolenie. Dlatego dbając o swoją biżuterię masz pewność, że zostanie ona z Tobą już na zawsze. 

Każda waga podana na stronie produktu jest podana w przybliżonej wartości. Ilość zużytego materiału zależy  najczęściej od rozmiaru pierścionka, ale jako że  wyroby są ręcznie robione to ciężko stworzyć dwa razy identyczny element. Stąd też wyjątkowość naszej biżuterii. W naturze rzadko coś występuję w formie wiernej kopii. Każdy kamień jest inny. Ma inny odcień, naturalne wrostki czy linie przyrostu. Już nawet Konfucjusz mawiał „Lepszy diament ze skazą, niż zwykłe szkiełko bez niej”. Kamienie naturalne mają swoją energię, którą kumulowały miliony lat, zmieniając się i dążąc do osiągnięcia swojego ponadczasowego piękna.


Diament, „król kamieni”. Jego piękno, prostota i niezniszczalność od wieków jest doceniana przez cywilizacje. Starożytni Grecy wierzyli, że są to „łzy bogów”, bądź „okruchy gwiazd”. Mówi się, że to właśnie diament dodaje oczom blasku. Pomaga w walce ze stresem, oczyszcza, pozytywnie wpływa na samoświadomość i poczucie własnej wartości.
Szafir wraz z rubinem są drugimi najtwardszymi kamieniami naturalnymi. Szafir ze względu na swoją najbardziej znaną barwę (niebieską) nazywany był również kamieniem niebiańskim. Utożsamiany był z bezgraniczną mądrością, nieśmiertelnością i czystością. Szafiry jednak występują w różnych barwach np. szafir pomarańczowy to tzw. paparadża, bezbarwny to leukoszafir, są również szafiry jasnoróżowe, purpurowe, fioletowe, zielone, brunatne czy czarne.

Rubiny za to zawsze były kojarzone z energią ognia. Symbol odwagi, miłości i namiętności. Często był wybierany przez władców i umieszczany w insygniach królewskich.  Szczególnie upodobała je sobie królowa Kleopatra, która w swym pałacu nakazała wysadzać rubinem ściany swych komnat. Biżuteria z rubinami od wieków uważana jest za amulet, który chroni od zła i przynosi właścicielce szczęście oraz bogactwo.

Morganit jest kamieniem odpowiedzialnym za naszą ochronę duchową, a także bezpieczeństwo i równowagę  emocjonalną. Mówi się nawet, że jest to kamień o cudownej naturze, który pozytywnie wpływa na czakrę serca i sprzyja jej rozwojowi. Przede wszystkich chroni nas przed złym wpływem bądź nieżyczliwymi intencjami innych oraz nieszczęśliwymi czy pechowymi wydarzeniami. Mając wewnętrzną ochronę stajemy się bardziej pewni siebie, odważni i odporni na przeciwności losu. Nie boimy się już podejmować ryzyko podczas realizacji śmiałych pomysłów. Nosząc biżuterię z Morganitem coraz częściej znajdujemy się w sprzyjających sytuacjach i wśród przyjaźnie nastawionych do nas ludzi. 
Potrafimy dostrzec piękno w rzeczach i ludziach wcześniej przez nas niezauważanych, ale także chętniej niesiemy pomoc tym najbardziej potrzebującym. Taka bezinteresowna pomoc wraca do nas zwielokrotniona - przyciągając właściwych ludzi i pozytywne sytuacje. Łagodzi stres i wewnętrzny niepokój. Kamień ten pielęgnuje kobiecość, wrażliwość i delikatność.
Ametyst symbolizuje czystość duchową. Kamień harmonii i relaksu. Od wieków był ceniony i szanowany zarówno za piękno jak i właściwości. Chroni przed złymi myślami i nieszczerymi intencjami. Polecany dla ludzi łatwo wpadających w gniew lub skłonnych do depresji. Ametyst jest symbolem władzy i szczęścia. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą. Kamień ten stymuluje duchowy rozwój.

Topaz nazywany świętym kamieniem. Topaz ożywia umysł, ułatwia skupienie uwagi, pomaga w koncentracji, pokonywaniu przeszkód i trudności. Jego błękitny kolor symbolizuje moc i siłę. Jest wspaniałym amuletem pomagającym rozwiązywać trudne sprawy i skomplikowane problemy. Mówi się, że jest kamieniem asertywnych. Sprzyja wyrażaniu własnych emocji.


Czy już wiesz, który kamień do Ciebie pasuje najbardziej?