Zapisz się do naszego NEWSLETTERA, aby otrzymać kod rabatowy

☽ -10% na pierwsze zakupy  ☾   DARMOWA DOSTAWA KURIEREM JUŻ OD 190 ZŁ    

MOC Z NATURY


Nasza biżuteria wykonana jest wyłącznie kamieni i kruszców szlachetnych. Jest wyrobem ręcznym, najwyższej jakości, dlatego dajemy gwarancję, że jej blask nigdy nie zgaśnie. Biżuteria powstaje ze złota (14-karatowego) o próbie 585 lub srebra 925. Tylko w kwestii jakości nie idziemy na kompromis!


 
W naturze nic nie występuje w formie wiernej kopii. Każdy kamień kształtujący się w środowisku naturalnym jest inny, ma swój odcień, naturalne wrostki czy linie przyrostu. 

Powstając w ziemi przez miliony, a nawet miliardy lat kumulowały swoją cudowną energię. Kryształy ponadto mają zdolność do generowania napięcia elektrycznego pod wpływem zewnętrznych naprężeń oraz do wytwarzania ładunku elektrycznego pod wpływem zmian temperatury. Wszelkie ich cechy i zdolności wykorzystywane są przez cywilizacje od wielu tysięcy lat. Dziś dziedziną zajmującą się leczeniem kryształami jest litoterapia.


Nasze kamienie:


Agat – przywraca równowagę w każdym aspekcie życia: zdrowotnym, emocjonalnym i seksualnym. Jego moc wydobywa naturalne talenty i wspiera rozwój świadomości. Pomaga w rozpoczynaniu wszystkiego od nowa. Z nim dużo przyjemniej schodzi się z utartych szlaków i odkrywa swoją własną życiową drogę.

Jego moc oddziałuje pozytywnie na wszystkie czakry.


Ametyst – symbolizuje czystość duchową. Kamień harmonii i relaksu.

Chroni przed złymi myślami i nieszczerymi intencjami. Polecany dla ludzi łatwo wpadających w gniew lub skłonnych do depresji. Ametyst jest symbolem władzy i szczęścia. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą. 

Rozwija czakrę korony, która odpowiedzialna jest za poczucie życiowego sensu.


Cytryn – od wieków znany jako kamień pieniężny, bo przynosi dostatek i bogactwo. Odpowiada za czyste, szczere relacje, miłość do samego siebie i równowagę yin-yang.

Pomaga w:

podejmowaniu decyzji
nauce
twórczym działaniu i pisarstwie
rozwiązywaniu problemów i zaczynaniu od nowa

Cytryn wspomaga rozwój czakry splotu słonecznego, która odpowiada za wewnętrzną determinację i łatwość w realizacji swoich najskrytszych marzeń.


Diament  – nie bez powodu uchodzi za Króla kamieni. Jego piękno hipnotyzuje od pierwszego wejrzenia. 

Pomaga w walce ze stresem, oczyszcza, pozytywnie wpływa na samoświadomość i poczucie własnej wartości. Ponadto nosząc go potęgujemy działanie innych kryształów. 

Wpływa na rozwój wszystkich czakr.


Granaty –  przynoszą równowaga, witalność i rozwój duchowości. Dzięki swojej intensywnej barwie dodają energii do działania, każdemu kto wchodzi w ich posiadanie.

Poprawiają krążenie krwi, obniżając ciśnienie regulują jej naturalny przepływ. Biżuteria z granatem pomaga przy anemii oraz niedoczynności tarczycy.

Biżuteria z naturalnym granatem pozytywnie wpływają na czakrę serca, która odpowiada za naszą wrażliwość na piękno, czyste relacje i umiejętność wybaczania.


Kamień księżycowy – jest to kamień, który sprzyja szczęściu. Chroni w czasie podróży i rozwija intuicję. Przynosi spokój, opanowanie i równowagę. 

Jest kamieniem kobiecym, reguluje hormony, cykl miesiączkowy i łagodzi ból z nim związany. 

Kamień księżycowy rozwija czakrę sakralną, która odpowiada za kreatywność, zadowolenie z życia, samoocenę i zadowolenie seksualne.


Kamień słoneczny – przynosi witalność, dostatek i długowieczność. Pomaga w redukcji strachu i stresu poprzez odganianie pojawiających się złych myśli. 

Kamień słoneczny oświetla również sposób postrzegania siebie samego, wnosząc harmonię i miłość. Jego siła jest wzmożona w momencie kiedy znajduję się w towarzystwie kamienia księżycowego. 

Kamień ten rozwija czakrę splotu słonecznego, która odpowiedzialna jest za wewnętrzną siłę i motywacje. Jej rozwój sprzyja realizacji najskrytszych marzeń. 


Kwarc dymny – wzmacnia intuicję, pomaga w karierze, chroni przed finansowymi niepowodzeniami i rozprasza negatywne emocje. 

Wpływa na rozwój czakry podstawy, możliwe że to właśnie dlatego przeciwdziała nadmiernemu wydawaniu pieniędzy.


Labradoryt – jego energia wpływa oczyszczająco na nasze myśli, pobudzając wewnętrzną inspirację. Napędza do działania obie nasze półkule, dzięki temu jesteśmy w stanie dostrzec wiele możliwości w codziennym życiu naraz.

Kamień ten pomaga w stanach niepewności, niepokoju i stresu.

Jego naturalna moc pomaga w pracy nad czakrą korony, która odpowiada za wewnętrzną mądrość, poczucie sensu i jedności ze Wszechświatem.


Lapis lazuli – kamień na poprawę samopoczucia. 

Poprawia jakość snu i pomaga w odprężeniu, dlatego nosząc biżuterię z lapis lazuli czujemy przypływ witalności i energii do działania. Mamy więcej energii do kreatywnego działania i wyrażania siebie. Ten niebieski kamień odpowiada za rozwój zdolności przywódczych i odwagi.

Biżuteria z lapis lazuli wprowadza harmonię między sercem i rozumem. 

Ten cudowny kamień odpowiada za rozwój czakry trzeciego oka, która wpływa na rozwój intuicji i jedności.


Morganit – kamień odpowiedzialny za ochronę duchową, a także bezpieczeństwo i równowagę  emocjonalną.

Chroni przed złym wpływem bądź nieżyczliwymi intencjami innych oraz nieszczęśliwymi czy pechowymi wydarzeniami. Z nim łatwiej podejmuje się decyzję i realizuje śmiałe pomysły. 
Pozytywnie wpływa na dostrzeganie piękna w rzeczach i ludziach wcześniej przez nas niezauważanych. Łagodzi stres i wewnętrzny niepokój. Kamień ten pielęgnuje kobiecość, wrażliwość i delikatność.

Pozytywnie wpływa na rozwój czakry serca. 


Onyks – nazywany jest kamieniem wewnętrznej siły. Wspiera odporność i wytrzymałość na przeciwności losu, a jego bliskie towarzystwo dodaje determinacji, odwagi i wytrwałości. Z nim łatwiej poradzisz sobie w stresującej sytuacji w pracy i przezwyciężysz presję.

Wpływa na rozwój czakry podstawy, możliwe że to właśnie dlatego przeciwdziała nadmiernemu wydawaniu pieniędzy.


Opal – kamień sukcesu i powodzenia. Odpowiada za uspokojenie negatywnych emocji.


Perły – przynoszą opanowanie, samoakceptacje i miłość do samej siebie. 

Oczyszczają organizm i obniżają poziom cholesterolu. Dzięki dużej zawartości wapnia wzmacniają zęby i kości. Biżuteria z perłami pomaga w przypadku silnych migren i alergii.

Perły przyczyniają się do rozwoju czakry sakralnej, która odpowiada za naszą kreatywność, umiejętność czerpania radości z życia i za sferę seksualną. 


Rubin –  jest symbolem odwagi, miłości i namiętności.

Biżuteria z rubinami od wieków uważana jest za amulet, który chroni od zła i przynosi szczęście oraz bogactwo. Poprawia ogólny stan zdrowia dodając przy tym siły i energii. 

Wpływa na rozwój czakry serca odpowiedzialnej za uczucie bezgranicznej miłości.Szafir – kamień utożsamiany z prawdą i życiową mądrością.

Korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną i wrażliwość duchową. Jego działanie opóźnia efekty starzenia się i wspomaga dostrzeganie piękna.

Odpowiada za rozwój czakry trzeciego oka, która odpowiedzialna jest m.in. za intuicję.Topaz – ożywia umysł, ułatwia skupienie uwagi, pomaga w koncentracji, pokonywaniu przeszkód i trudności. Jego błękitny kolor symbolizuje moc i siłę. Jest wspaniałym amuletem pomagającym rozwiązywać trudne sprawy i skomplikowane problemy. Mówi się, że jest kamieniem asertywnych. Sprzyja wyrażaniu własnych emocji.

Topazy wpływają na dwie czakry: sakralną oraz splotu słonecznego.


Turmalin – chroni na wszystkich poziomach – emocjonalnym, duchowym czy materialnym. Kamień, który odpycha złą energię i przyciąga szczęśliwe zdarzenia. 

Pomaga w przypadku schizofrenii i innych ataków psychicznych. Dobrze działa na wewnętrzną jaźń, równowagę i aktywność obu półkul. Czy już wiesz, który kamień przyda Ci się na co dzień najmocniej?