↓ Zapisz się do naszego NEWSLETTERA, aby otrzymać na adres e-mail kod rabatowy ↓

 

☽ -10% na pierwsze zakupy  ☾   DARMOWA DOSTAWA KURIEREM JUŻ OD 190 ZŁ    

Bransoletki z grawerem 

139 zł

Bransoletka z naturalnych cytrynów z grawerem na srebrnej zawieszce i łańcuszkiem regulacyjnym.  Wymiary kamieni: cytryn ø 2,7 mm.. Długość 16-19 cm. Łańcuszek regulacyjny i zawieszki wykonane zostały ze srebra próby 925.

139 zł

Bransoletka z naturalnych lapis lazuli z grawerem na srebrnej zawieszce i łańcuszkiem regulacyjnym.  Wymiary kamieni: lapis lazuli ø 3 mm.. Długość 16-19 cm. Łańcuszek regulacyjny i zawieszki wykonane zostały ze srebra próby 925.

129 zł

Bransoletka z naturalnych agatów indyjskich z grawerem na srebrnej zawieszce i łańcuszkiem regulacyjnym.  Wymiary kamieni: agat ø 3 mm.. Długość 16-19 cm. Łańcuszek regulacyjny i zawieszki wykonane zostały ze srebra próby 925.

139 zł

Czarna bransoletka z turmalinów naturalnych z grawerem na okrągłej zawieszce i srebrnym łańcuszkiem regulacyjnym.  Wymiary kamieni: owalny turmalin ø 2,9 x 2,3 mm. Długość 16-19 cm. Łańcuszek regulacyjny i zawieszki wykonane zostały ze srebra próby 925.

129 zł

Kolorowa bransoletka z agatów naturalnych z grawerem na srebrnej zawieszce w kształcie serca i łańcuszkiem regulacyjnym.  Wymiary kamieni: agat ø 3 mm. Długość 16-19 cm. Łańcuszek regulacyjny i zawieszki wykonane zostały ze srebra próby 925.

149 zł

Bransoletka z naturalnych pereł z grawerem na srebrnej zawieszce w kształcie serca i łańcuszkiem regulacyjnym.  Wymiary kamieni: owalne perły 7x5 mm.. Długość 16-19 cm. Łańcuszek regulacyjny i zawieszki wykonane zostały ze srebra próby 925.

139 zł

Bransoletka z naturalnych labradorytów z grawerem na srebrnej zawieszce i łańcuszkiem regulacyjnym.  Wymiary kamieni: labradoryt ø 3 mm.. Długość 16-19 cm. Łańcuszek regulacyjny i zawieszki wykonane zostały ze srebra próby 925.

Showing 1 - 7 of 7 items

Bransoletki z grawerem

Personalizacja biżuterii to nasza broszka. Z nami na swojej bransoletce ze srebrną zawieszką możesz wygrawerować ważne słowo, symbol, datę lub jedną z naszych autorskich ilustracji. Tworząc tym samym amulet, który będzie bliski dla ciała, jak i ducha. 

Bransoletka ze srebrną zawieszką

Bransoletka z grawerem to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Z nami możesz stworzyć projekt, który będzie pełen symboliki. Grawerujemy na amuletach to, co Wam w duszy gra. A jeśli chcesz, aby na Twojej bransoletce ze srebrną zawieszką znalazło się ręcznie napisane słowo, zdanie czy bliski serca rysunek wyślij nam w wiadomości zdjęcie oryginalnej grafiki. Bo spełnianie Waszych marzeń leży po prostu w naszej naturze. 

Bransoletka z kamieni z grawerem

Tworząc amulet dla siebie lub dla bliskiej osoby, pamiętaj o tym, że każdy kamień szlachetny ma swoją unikatową moc. Wybierając bransoletkę z kamieni naturalnych zwróć uwagę na ich dobroczynne działanie. Bransoletka z cytrynów pomoże w dążeniu do celu i spełnianiu najskrytszych marzeń. Lapis lazuli poprawi samopoczucie, a kolorowe agaty pomogą w rozpoczynaniu wszystkiego od nowa. Bo magia tkwi w naturze, a wybrana bransoletka z kamieni z grawerem będzie cudownym darem dla ciała i ducha. 

Jeśli chcesz, aby bazą Twojej bransoletki z kamieni z grawerem był inny model srebrnej zawieszki – napisz do nas.