♦ Darmowa dostawa od 190 PLN ♦

Sekretniki srebrne

Amulety to osobiste przedmioty, które przypominają o tym, co najważniejsze, przynoszą szczęście i pięknie zdobią. Sekretniki srebrne w BEMOON mogą stać się szczególnym prezentem na wyjątkową okazję lub zakupem dla siebie. Naszą autorską biżuterię tworzymy z materiałów najwyższej jakości, bo wierzymy, że prawdziwa biżuteria powinna być wieczna.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sekretniki srebrne

Osobisty amulet, zawieszka ze zdjęciem lub innym przedmiotem ma znamiona magiczne. Wierzymy, że schowane w srebrnym sekretniku tajemnice chronią, niosą szczęście i powodzenie. W naszej ofercie znajdują się zawieszki ze zdjęciem, które można samodzielnie zaprojektować. Opisz nam swój pomysł – chętnie zrealizujemy Twoja wizję i przeniesiemy na wybraną zawieszkę zaprojektowaną wspólnie ilustrację czy napis, wykorzystując technikę laserową.

Jak złożyć zamówienie na srebrne sekretniki?

  1. Wybierz rodzaj srebrnego sekretnika i zdecyduj czy grawer ma być jednostrony czy dwustronny.
  2. Przekaż nam swój pomysł na grawer wypełniając formularz personalizacji. Kliknij w produkcie przycisk Personalizuj i opisz szczegółowo swoją wizję.
  3. Zaakceptuj przygotowaną przez nas wizualizację Twojego projektu,

Projekt przygotowujemy w ciągu 3-5 dni roboczych. Srebrne sekretniki z grawerem wysyłamy w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

W naszym asortymencie znajduje się sekretniki srebrne w kształcie serca czy owalu. Na każdy z nich możemy nanieść grawer z obu stron oraz wewnątrz. Zachęcamy również do skorzystania z naszych autorskich ilustracji, do których możemy dodać datę, literę i inny symbol.
Sekretnik naszyjnik ze zdjęciem

Sekretnik srebrny BEMOON skryje zdjęcia, kwiaty, listki, kamyki i inne drobne elementy, które chcesz mieć zawsze przy sobie. Zawieszki umożliwiają umieszczenie dwóch fotografii we wnętrzu. Każdy projekt grawera  powstaje na specjalne zamówienie. Wierzymy, że są to szczególnie ważne przedmioty, dlatego przykładamy dużą wagę do ich przygotowania. Srebro, z którego powstaje nasza biżuteria, poddajemy procesowi rodowania, dzięki czemu produkt zatrzymuje swój blask na dłużej. Do każdego zamówienia dokładamy ściereczkę do czyszczenia srebra, gałązkę białej szałwii, jako naturalne kadzidło oraz odrobinę magii.