-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Sekretniki srebrne

Amulety to osobiste przedmioty, które przypominają o tym, co najważniejsze, przynoszą szczęście i pięknie zdobią. Sekretniki srebrne w BEMOON mogą stać się szczególnym prezentem na wyjątkową okazję lub zakupem dla siebie. Naszą autorską biżuterię tworzymy z materiałów najwyższej jakości, bo wierzymy, że prawdziwa biżuteria powinna być wieczna.

Showing all 5 results

Sekretniki srebrne

Osobisty amulet, zawieszka ze zdjęciem lub innym przedmiotem ma znamiona magiczne. Wierzymy, że schowane w srebrnym sekretniku tajemnice chronią, niosą szczęście i powodzenie. W naszej ofercie znajdują się zawieszki ze zdjęciem, które można samodzielnie zaprojektować. Opisz nam swój pomysł – chętnie zrealizujemy Twoja wizję i przeniesiemy na wybraną zawieszkę zaprojektowaną wspólnie ilustrację czy napis, wykorzystując technikę laserową.

Wisiorek sekretnik srebro

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Otwierany sekretnik BEMOON skryje zdjęcia, kwiaty, listki, kamyki i inne drobne elementy, które chcesz mieć zawsze przy sobie. Wykonany ze srebra wisiorek prezentuje się niezwykle elegancko i pasuje do różnych stylizacji. Wisiorek sekretnik srebrny to idealny prezent bliskiej osoby, który wywoła wiele pozytywnych emocji

Jak złożyć zamówienie na srebrne sekretniki?

  1. Wybierz rodzaj srebrnego sekretnika i zdecyduj czy grawer ma być jednostrony czy dwustronny.
  2. Przekaż nam swój pomysł na grawer wypełniając formularz personalizacji i stwórz unikalny styl sekretnika. Kliknij w produkcie przycisk Personalizuj i opisz szczegółowo swoją wizję.
  3. Zaakceptuj przygotowaną przez nas wizualizację Twojego projektu lub przekaż mailowo swoje uwagi.

Projekt przygotowujemy w ciągu 3-5 dni roboczych. Personalizacja biżuterii zajmuję nam łącznie około 10 dni roboczych. Każda ozdoba z łańcuszkiem w komplecie jest ozdobnie pakowana. Dzięki czemu taki prezent w formie srebrnego sekretnika to nie tylko pamiątka ważnych wydarzeń, ale i idealny prezent dla ukochanej osoby.

W naszym asortymencie znajdują się sekretniki srebrne w kształcie serca, okrągłe oraz owalne puzderka. Grawer na biżuterii możemy nanieść z obu stron oraz wewnątrz. Amulety osobiste warto wzbogacać o ważną datę, słowo lub literę. Taki wyjątkowy sekretnik srebrny będzie towarzyszyć latami, zawdzięczamy to użyciu wysokiej jakości srebra próby 925 poddanego procesowi rodowania. Grawer na biżuterii jest wykonywany trwałą oraz precyzyjną metodą laserową.

Dostępne sekretniki w naszym sklepie

Owalne srebrne puzderka

To najpopularniejszy srebrny otwierany wisiorek. Puzderko sekretnik skryje dwie fotografie w rozmiarze 15×20 mm. Taka biżuteria srebrna to idealny prezent dla bliskiej osoby lub samej siebie. To pamiątka ważnych wydarzeń, która będzie towarzyszyć latami

Naszyjnik srebrny sekretnik serce

Naszyjnik serce to idealny prezent dla kobiety. Wybierany często z okazji narodzin dziecka czy kolejnej rocznicy. Takie sentymentalne pamiątki zostają w rodzinie na lata symbolizując to co najlepsze. Sekretnik srebrny serduszko to możliwość wyrażenia miłości za pomocą biżuterii. W środku istnieje możliwość wygrawerowania dat, liter lub symbolu oraz ukrycia małych fotografii. Sekretnik srebrny w kształcie serduszka ma wymiary 15 x 12 mm, dlatego w doborze zdjęcia ukochanej osoby należy kierować się ograniczonymi możliwościami.

Okrągłe srebrne puzderka

Ta unikalna biżuteria wykonana z najwyższej jakości srebra to gwarancja uśmiechu obdarowanej osoby. Ten otwierany medalion to największa zawieszka srebrna jaką posiadamy w ofercie. Zmieści się tam fotografia w rozmiarze 15×15 mm. Taki srebrny sekretnik kulka będzie zjawiskowo się prezentować zarówno na krótkim, jak i długim łańcuszku.
Sekretnik naszyjnik ze zdjęciem

Zawieszki umożliwiają umieszczenie dwóch fotografii we wnętrzu. Każdy projekt grawera powstaje na specjalne zamówienie. Wierzymy, że są to szczególnie ważne przedmioty, dlatego przykładamy dużą wagę do ich przygotowania. Srebro, z którego powstają sekretniki naszyjniki, poddajemy procesowi rodowania, dzięki czemu produkt zatrzymuje swój blask na dłużej. Personalizacja biżuterii leży w naszej naturze, a detale sekretnika zawdzięczamy skrupulatnemu projektowi oraz precyzyjnej technice laserowej. Do każdego zamówienia dokładamy ściereczkę do czyszczenia srebra, gałązkę białej szałwii, jako naturalne kadzidło oraz odrobinę magii.