Zapisz się do Newsletter’a i otrzymaj kod -10% na pierwsze zakupy. ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN.

Biżuteria personalizowana

U nas możecie wygrawerować to, co Wam w duszy gra – ważne słowo, symbol, rysunek. Choćby i wielkimi literami lub w mini rozmiarze. W środku i na zewnątrz. Bo w BEMOON spełniamy marzenia, a personalizacja biżuterii to przecież nasza broszka!

Wyświetlanie 1–15 z 24 wyników

W BEMOON masz możliwość samodzielnego zaprojektowania biżuterii z grawerem. Z nami możesz stworzyć wspaniały prezent dla siebie lub obdarować nim kogoś wyjątkowego. Zaprojektuj własny rysunek, tekst, zdjęcie lub nieokreślony jeszcze pomysł – pomożemy Ci przygotować najlepszy projekt i spełnimy Twoje marzenie. Możesz także wybrać jedną z naszych autorskich ilustracji i dodać do niej symbol, literkę czy ważną datę.

BIŻUTERIA PERSONALIZOWANA

Biżuteria spersonalizowana to pomysł na wyrażenie siebie, sposób na szczęście, harmonię i realizację celów. Grawer może przypominać o przeszłości lub pomagać tworzyć wyjątkową przyszłość. Srebrne wyroby z ważną dla nas treścią mogą być również niepowtarzalnym upominkiem, który zyskuje unikalność i maluje uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. W naszym sklepie internetowym znajdują się zawieszki, na których wykonujemy personalizowany grawer oraz delikatne łańcuszki, dobierane do kompletu.

Zawieszki – mają formy prostokątów, kół oraz owali i serduszek. Nanoszony przez nas grawer może znajdować się na jednej lub obu stronach zawieszki. Wówczas, składając zamówienie, należy wybrać jeden lub dwa projekty. W naszym asortymencie są również sekretniki, w których można przechowywać ważne dla nas przedmioty – kamyk, listek, zdjęcie. Wszystko to, co dla Was ważne.

Łańcuszki – do każdego amuletu dodawany jest łańcuszek, wliczony w cenę personalizowanej biżuterii.

Oferowane przez nas naszyjniki z grawerem powstają ze srebra próby 925. Na samym końcu są poddawane procesowi rodowania, dzięki czemu produkt zatrzymuje swój połysk na długo. Do każdej przesyłki dokładamy ściereczkę, która służy do przecierania biżuterii i pomaga w zachowaniu wysokiej jakości oraz blasku.

BIŻUTERIA SPERSONALIZOWANA Z GRAWEREM

Grawer nanosimy również na inną biżuterię. Tworząc bransoletki oraz naszyjniki, zakańczamy je delikatną zawieszką, którą grawerujemy symbolem równowagi BEMOON przy użyciu techniki laserowej. Na zawieszkach możemy zamieścić również dowolnych symbol.

Pozostajemy w kontakcie z zamawiającym na każdym etapie realizacji projektu, by na bieżąco móc wprowadzać zmiany i w konsekwencji stworzyć spersonalizowaną i jedyną w swoim rodzaju biżuterię z grawerem. Opisz nam swoją wizję, a my stworzymy dla Ciebie wymarzoną biżuterię personalizowaną.

Nasza biżuteria