♦ Darmowa dostawa od 190 PLN ♦ -10% na pierwsze zakupy z Newsletter’em

Naszyjniki z grawerem

Naszyjnik z grawerem to osobista biżuteria, często traktowana jak talizman, który przypomina o tym, co ważne, przynosi szczęście, a będąc wyjątkowym prezentem, daje radość. W BEMOON możesz zaprojektować własną biżuterię, zrealizować swoją wizję i stworzyć projekt, który w postaci grawera naniesiemy na wybraną przez Ciebie zawieszkę. Personalizowane wyroby jubilerskie są unikatowe i niepowtarzalne, bo w BEMOON spełniamy marzenia.

Wyświetlanie 1–15 z 25 wyników

Naszyjniki z grawerem – idealny na prezent!

W naszym sklepie z autorską biżuterią sięgamy wyłącznie po naturalne materiały. Naszyjniki z grawerem wykonujemy ze srebra o próbie 925, które poddajemy na końcu procesowi rodowania, co pozwala zachować piękny blask na dłużej. Zawieszki, które można wybrać, to blaszki lub sekretniki, służące do przechowywania największych tajemnic.Naszyjniki z grawerem na jasnym tle.


Złoty czy srebrny naszyjnik z grawerem – który wybrać?

Wybierz jeden z naszyjników i zaprojektuj grawer pełen symbolicznego życzenia.

  • Srebrne sekretniki z grawerem – umieść swój pomysł na zawieszce, a w środku wygraweruj ważne imię, symbole lub datę. Noś to co bliskie zawsze przy sobie.
  • Srebrne naszyjniki w formie koła – postaw na klasyczną zawieszkę w formie koła i zdradź nam swoją wizję na grawer.
  • Srebrne blaszki – ponadczasowe nieśmiertelniki pomieszczą nawet najśmielsze wizje na grawer.
  • Naszyjnik z kamieni z zawieszką – wymierz swój ulubiony kamień naturalny i prześlij nam pomysł na projekt. Stwórz w pełni osobisty amulet.
Jak zamówić naszyjnik z własnym grawerem?

By zaprojektować naszyjnik i prawidłowo złożyć zamówienie, należy:

  1. Wybierz ulubiony kształt zawieszki: serce, koło, owal (będący jednocześnie sekretnikiem) lub prostokąt.
  2. Wybierz opcję z grawerem jednostronnym lub dwustronnym.
  3. Opowiedz nam o pomyśle na grawer lub zainspiruj się na naszym projektem dodając ważną datę, symbol, imię itp. Wystarczy tylko, że wypełnisz formularz personalizacji. Kliknij przycisk Personalizuj i opisz nam wizję.
  4. Projekt zazwyczaj przygotowujemy w 5 dni roboczych, Ty możesz go zaakceptować lub zgłosić poprawki do stworzonej przez nas wizualizacji. W przypadku wyboru projektu dwustronnego wysyłane zostają do Ciebie dwa projekty.
  5. Po zweryfikowaniu i ostatecznym zaakceptowaniu projektu wzór jest nanoszony na zawieszkę niezwykle trwałą techniką laserową.
  6. Pełen czas realizacji zamówienia wynosi około 10 dni roboczych.

I cyk, Twój osobisty amulet jest już gotowy. Do każdej przesyłki dołączamy specjalną ściereczkę do czyszczenia Twojej zawieszki i gałązkę białej szałwii. Ciesz się swoim niepowtarzalnym talizmanem i łącz go do woli z inną księżycową biżuterią.