Do -15% na wybrane produkty. ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN.

Naszyjniki z grawerem

Naszyjnik z grawerem to osobista biżuteria, często traktowana jak talizman, który przypomina o tym, co ważne, przynosi szczęście, a będąc wyjątkowym prezentem, daje radość. W BEMOON możesz zaprojektować własną biżuterię, zrealizować swoją wizję i stworzyć projekt, który w postaci grawera naniesiemy na wybraną przez Ciebie zawieszkę. Personalizowane wyroby jubilerskie są unikatowe i niepowtarzalne, bo w BEMOON spełniamy marzenia.

Wyświetlanie 1–15 z 24 wyników

Naszyjniki – grawer na życzenie

W naszym sklepie z autorską biżuterią sięgamy wyłącznie po naturalne materiały. Naszyjniki z grawerem wykonujemy ze srebra o próbie 925, które poddajemy na końcu procesowi rodowania, co pozwala zachować piękny blask na dłużej. Zawieszki, które można wybrać, to blaszki lub sekretniki, służące do przechowywania największych tajemnic.

Biżuteria z grawerem – jak dokonać zamówienia?

By zaprojektować naszyjnik i prawidłowo złożyć zamówienie, należy:

– Wybierz ulubiony kształt zawieszki: serce, koło, owal (będący jednocześnie sekretnikiem) lub prostokąt.

– Wybierz opcję z grawerem jednostronnym lub dwustronnym.

– Opowiedz nam o pomyśle na grawer lub zainspiruj się na naszym projektem dodając ważną datę, symbol, imię itp.

Projekt zazwyczaj przygotowujemy w 5 dni roboczych, Ty możesz go zaakceptować lub zgłosić poprawki do stworzonej przez nas wizualizacji. W przypadku wyboru projektu dwustronnego wysyłane zostają do Ciebie dwa projekty.

Na koniec wybierasz jeden z naszych srebrnych łańcuszków.

Po zweryfikowaniu i ostatecznym zaakceptowaniu projektu wzór jest nanoszony na zawieszkę niezwykle trwałą techniką laserową.

Pełen czas realizacji zamówienia wynosi około 5 dni roboczych.

I cyk, Twój osobisty amulet jest już gotowy. Do każdej przesyłki dołączamy specjalną ściereczkę do czyszczenia Twojej zawieszki i gałązkę białej szałwii. Ciesz się swoim niepowtarzalnym talizmanem i łącz go do woli z inną księżycową biżuterią.