-10% przy zapisie do Newsletter’a ♦ Darmowa dostawa od 190 PLN

Naszyjniki z grawerem

Naszyjnik z grawerem to osobista biżuteria, często traktowana jak talizman, który przypomina o tym, co ważne, przynosi szczęście, a będąc wyjątkowym prezentem, daje radość. W BEMOON możesz zaprojektować własną biżuterię, zrealizować swoją wizję i stworzyć projekt, który w postaci grawera naniesiemy na wybraną przez Ciebie zawieszkę. Personalizowane wyroby jubilerskie są unikatowe i niepowtarzalne, bo w BEMOON spełniamy marzenia.

Showing all 9 results

Naszyjniki z grawerem – idealny na prezent!

W naszym sklepie z autorską biżuterią sięgamy wyłącznie po naturalne materiały. Naszyjniki z grawerem wykonujemy ze srebra o próbie 925, które poddajemy na końcu procesowi rodowania, co pozwala zachować piękny blask na dłużej. Zawieszki, które można wybrać, to blaszki lub sekretniki, służące do przechowywania największych tajemnic.
Złoty czy srebrny naszyjnik z grawerem – który wybrać?

Wybierz jeden z naszyjników i zaprojektuj grawer pełen symbolicznego życzenia.

  • Srebrne sekretniki z grawerem – umieść swój pomysł na zawieszce, a w środku wygraweruj ważne imię, symbole lub datę. Noś to co bliskie zawsze przy sobie.
  • Srebrne naszyjniki w formie koła – postaw na klasyczną zawieszkę w formie koła i zdradź nam swoją wizję na grawer.
  • Srebrne blaszki – ponadczasowe nieśmiertelniki pomieszczą nawet najśmielsze wizje na grawer.
  • Naszyjnik z kamieni z zawieszką – wymierz swój ulubiony kamień naturalny i prześlij nam pomysł na projekt. Stwórz w pełni osobisty amulet.
Jak zamówić naszyjnik z własnym grawerem?

By zaprojektować naszyjnik i prawidłowo złożyć zamówienie, należy:

  1. Wybierz ulubiony kształt zawieszki: serce, koło, owal (będący jednocześnie sekretnikiem) lub prostokąt.
  2. Wybierz opcję z grawerem jednostronnym lub dwustronnym.
  3. Opowiedz nam o pomyśle na grawer lub zainspiruj się na naszym projektem dodając ważną datę, symbol, imię itp. Wystarczy tylko, że wypełnisz formularz personalizacji. Kliknij przycisk Personalizuj i opisz nam wizję.
  4. Projekt zazwyczaj przygotowujemy w 5 dni roboczych, Ty możesz go zaakceptować lub zgłosić poprawki do stworzonej przez nas wizualizacji. W przypadku wyboru projektu dwustronnego wysyłane zostają do Ciebie dwa projekty.
  5. Po zweryfikowaniu i ostatecznym zaakceptowaniu projektu wzór jest nanoszony na zawieszkę niezwykle trwałą techniką laserową.
  6. Pełen czas realizacji zamówienia wynosi około 10 dni roboczych.

I cyk, Twój osobisty amulet jest już gotowy. Do każdej przesyłki dołączamy specjalną ściereczkę do czyszczenia Twojej zawieszki i gałązkę białej szałwii. Ciesz się swoim niepowtarzalnym talizmanem i łącz go do woli z inną księżycową biżuterią.